szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Gdzie polecieć na Nowy Rok? Tanie bilety lotnicze na SYLWESTRA

Gdzie wyjechać? Za ile? Czas podjąć decyzję, gdzie spędzić Nowy Rok. Najwyższa pora rozejrzeć się za tanimi biletami lotniczymi na Sylwestra. Gdzie i za ile można polecieć? Sprawdzamy ceny i kierunki wyjazdów sylwestrowych.

Tagi: gdzie wyjechać na sylwestra, Nowy Rok, sylwester, sylwester bilety, tanie bilety na sylwestr

Zakupy w markowych sklepach na lotnisku? Już od przyszłego roku!

armani sklepy warszawa, jakie slepy w terminalu a na lotnisku chopina, lotnisko chopina, lotnisko chopina sklepy, terminal a sklepy, victoria's secret warszawa

fot: sxc.hu

Gdzie tanio wyjechać na Sylwestra? Decyzję warto podjąć kilka miesięcy wcześniej. Wtedy sylwestrowa impreza będzie zdecydowanie tańsza, niż ta organizowana na ostatnią chwilę przed 31 grudnia 2013. Można postawić na nieco dalszy wyjazd zagraniczny. Z pomocą przyjdą nam wtedy tanie linie lotnicze - Wizzair i Ryanair. Sprawdzamy ceny biletów lotniczych na Sylwestra.

Gdzie polecieć na Sylwestra?

Tani przewoźnicy oferują bilety z Polski praktycznie do całej Europy. Nowy Rok możemy przywitać w Niemczech, Francji, Szwecji, Włoszech, Portugalii czy Hiszpanii. Oczywiście, w okresie wzmożonego ruchu, a takim bez wątpienia jest końcówka roku, bilety zamiast 29 złotych potrafią kosztować 10 razy więcej. Nie oznacza to, że wszystkie kierunki są w tym czasie drogie. W tanich liniach lotniczych tak naprawdę nie ma reguły. Promocyjna pula biletów może pojawić się w każdej chwili i na każdym kierunku. Dlatego warto poszukiwania rozpocząć odpowiednio wcześniej i codziennie, a najlepiej - kilka razy dziennie sprawdzać ceny. Liczba promocyjnych biletów w cenach nieprzekraczających 100 złotych jest różna. W przypadku jednego rejsu może to być nawet kilkanaście biletów, w innym - dosłownie kilka. Wizzair posiada nawet własną aplikację na smartfony, która pozwala na bieżąco monitorować ceny w określonym okresie.

Oczywiście, są także destynacje, które rzadko kiedy są naprawdę tanie. Do nich możemy zaliczyć kraje Półwyspu Iberyjskiego czy Włochy. Tutaj promocje, dzięki którym za lot w dwie strony zapłacimy mniej niż 200 złotych są rzadkością. Z drugiej strony, mamy takie kraje jak Szwecja, Norwegia, Belgia czy Francja, gdzie bardzo często możemy udać się za naprawdę niskie kwoty.

Sylwester spędzony zagranicą może być równie tani, jak ten spędzony w Polsce. Przy odpowiednim "polowaniu" na bilety i wyszukaniu taniego noclegu, co też nie jest dziś skomplikowane dzięki takim serwisom jak Trivago czy HRS. Spróbujcie, to się może opłacić!

Autor: SuDeK

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 27.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również