szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

WESELE: Piosenka na pierwszy taniec. Jaki utwór wybrać na pierwszy taniec weselny?

Jaką piosenkę wybrać na pierwszy taniec weselny? Romantyczny walc czy skoczny hit z list przebojów? Oto najlepsze utwory na pierwszy taniec, które świetnie podkreślą atmosferę tej niezwykłej chili. Wybierz najlepszą piosenkę dla was!

Tagi: pierwszy taniec, piosenka na pierwszy taniec, piosenki na wesele, wesele

wesele

fot: BULLS

Piosenka na pierwszy taniec weselny to wyjątkowy utwór, który pozostanie w waszej pamięci na długo! To właśnie do tej muzyki wykonacie swój najważniejszy taniec w życiu. Postarajcie się zatem, by wasz wybór ni był przypadkowy a piosenka na pierwszy taniec jak najlepiej podkreślała atmosferę romantycznej miłości i szczęścia.

Jaki utwór wybrać na pierwszy taniec weselny?

Decyzja nie jest łatwa, bo pięknych utworów jest naprawdę wiele. W zasadzie wszystko zleży od waszych upodobań. Pierwszy taniec kojarzy się zwykle z walcem. Ten weselny klasyk możemy jednak zamienić na coś bardziej nowoczesnego i romantycznego. Co powiecie na romantyczna balladę znana z pierwszych list przebojów? Albo przeciwnie - coś wesołego i z przymrożeniem oka jak na przykład Ona tańczy dla mnie?

Jeśli nie macie pomysłu na to, do jakiej piosenki zatańczyć pierwszy taniec weselny, zajrzyjcie do naszych propzycji. Na playliście znajdziecie różne zagraniczne hity - od melancholijnych, przez romantyczne i ogniste kończąc na czymś naprawdę zabawnym.

Spośród piosenek na pierwszy taniec na pierwszy plan wybijają się tak zwane wyciskacze łez, czyli romantyczne piosenki, które w każdym niemal przypadku będą dobrym pomysłem.
Piosenki na pierwszy taniec mogą być również słodkie i urocze, a przy tym rytmiczne i idealnie nadające się na pierwszy taniec:
Równie dobrym pomysłem na taniec weselny będzie tango, na przykład to, które pojawia się w filmie Zapach kobiety:
Jeśli nie brakuje Wam dystansu do siebie i poczucia humoru, spróbujcie potrenować przed swoim weselem kroki do Gangnam Style:
Autor: DP

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 22.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Jak się ubrać na wesele? Gotowe stylizacje
Jak się ubrać na wesele? Gotowe ...

Jak ubrać się na wesele, by doskonale się prezentować i nikogo nie urazić? Jeśli nie masz pomysłu na weselną stylizację lub brak ci czasu na szukanie ubrań po sklepach, zobacz propozycje gotowych ...

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...