szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

WIELKANOC: życzenia SMS. Jakie wierszyki wysłać na Wielkanoc?

Życzenia na Wielkanoc. Śmieszne wierszyki SMS-owe, zabawne obrazki wielkanocne czy własnymi słowami? Jakie życzenia na Wielkanoc są najlepsze? Śmieszne życzenia wielkanocne

Tagi: gotowe wierszyki życzenia, jakie życzenia, na wielkanoc, sms wielkanoc, śmieszne smsy, Wielkanoc, wiersze życzenia, wierszyki wielkanocne, życzenia wielkanocne, życzenia wiersze

WIELKANOC: życzenia SMS. Wierszyki, śmieszne czy od serca? Jakie życzenia wysłać na Wielkanoc?

Jakie życzenia na Wielkanoc są najlepsze? Czy warto wysyłać śmieszne wierszyki?

fot: sxc.hu

Szukasz gotowych wierszyków na Wielkanoc? Śmiesznych obrazków z kurczaczkami? Zastanów się dobrze, jakie życzenia na Wielkanoc możesz wysłać, I komu! Czasami możesz odnieść efekt przeciwny do zamierzonego.

W internecie nie brakuje stron z gotowymi życzeniami wielkanocnymi. Śmieszne rymowanki idealne na SMS, zabawne obrazki, jeśli chcesz wysłać MMS. Jednymi z tegorocznych hitów wśród śmiesznych życzeń wielkanocnych mogą być m.in.:

- Dużych jajeczek, wina pięć beczek, tłustego boczku, prostego kroczku. Dwa wiadra wody Świątecznej zgody. -

ZOBACZ KONIECZNIE: Najładniejsze życzenia wielkanocne, wierszyki wielkanocne >>

- Jest na świecie wiele pisanek, są ładne i malowane. Ale ja znam tą jedną, przy której wszystkie inne bledną. Życzę Ci dużo zdrowia, trochę pieniążków i kawałek nieba, bo piękna już się w tą pisankę, więcej upchnąć nie da. -

- Nie zapomnij do koszyczka włożyć małpkę i króliczka. Jaja także by się zdały, i kiełbachy kawał cały. Gdy poświęcisz te frykasy, zacznij ucztę od kiełbasy, odkręć małpkę, golnij łyka potem weź się za królika i o jajach też pamiętaj, no bo w końcu mamy święta. -

Problem z gotowymi życzeniami jest zawsze jeden - ich powtarzalność. Nie zdziw się, jak na twojego zabawnego SMS-a z życzeniami, adresat wiadomości odpisze: "stare, znam to". Najpopularniejsze wierszyki z życzeniami są wysyłane dziesiątki, jak nie setki tysięcy razy. Niektóre powracają niczym bumerang przez lata. Ciężko jest takimi życzeniami naprawdę zabłysnąć. Kolejną pułapką jest okazja, przy której wysyłasz życzenia. Wielkanoc to dla zaangażowanego katolika najważniejsze święto kościelne. Sprowadzanie tych świąt do żartu może być odbierane przez niektórych jako - delikatnie mówiąc - nietakt. Zatem na żart pozwalaj sobie tylko wtedy, kiedy masz absolutną pewność, że nie urazisz taką formą osoby, do której wysyłasz życzenia.

Życzenia wysłane SMS-em to nietakt? Niekoniecznie. Badania pokazują, że serdeczności wysyłane poprzez SMS to dla Polaków standard. W 2011 roku aż 66% z nas przyznało się do wysyłania życzeń poprzez krótkie wiadomości tekstowe w telefonie. Warto przy tym pamiętać, że są także wyjątki od reguły... Niektórzy mają prawdziwą alergię na życzenia wysyłane SMS-em, jest też silna grupa przeciwników SMS-owych wierszyków i łańcuszków. ;)

Najważniejsza jest pamięć. Forma - to już tylko twój wybór.

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 20.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Życzenia wielkanocne. Fajne i oryginalne życzenia i wierszyki na Wielkanoc
Życzenia wielkanocne. Fajne i oryginalne życzenia ...

Nie masz pomysłu na świąteczne życzenia wielkanocne? Co zrobić żeby życzenia były oryginalne, kolorowe i wesołe? Zobacz nasze propozycje najfajniejszych wielkanocnych wierszyków o zajączkach, barankach, kolorowych pisankach i mokrym Dyngusie!

Życzenia wielkanocne. Jak je składać, żeby nie były sztampowe?
Życzenia wielkanocne. Jak je składać, żeby ...

Wesołych świąt...i co dalej? Twoje życzenia wielkanocne wyglądają właśnie tak? Skorzystaj z wierszyków i smsowych życzeń na Wielkanoc autorstwa Glamek. Zabawnie, świątecznie i zawsze stylowo! Podpowiadamy, jakie życzenia wielkanocne wysłać sms-em.