szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Śmieszne życzenia na Dzień Matki. Rymowane wierszyki dla mamy z okazji jej święta

WIERSZYKI NA DZIEŃ MATKI. Zabawne życzenia dla mamy SMS i na kartkę

Wierszyki na Dzień Matki, życzenia dla mamy SMS i na kartkę. Wybierz najładniejsze życzenia z okazji Dnia Matki i wyślij swojej mamie w dniu jej święta. Oto wybór najładniejszych wierszyków i życzeń na Dzień Matki!

Tagi: Dzień Matki, śmieszne wierszyki dla mamy, śmieszne wierszyki na dzień matki, wiersze dla mamy, wiersze na dzień matki, wierszyki dla mamy, wierszyki na Dzień Matki, życzenia dla mamy, życzenia na Dzień Matki

Życzenia i wierszyki na Dzień Matki. Śmieszne i z pomysłem dla wesołych mam!

Wierszyki na Dzień Matki

fot: sxc.hu

Kupiłaś już prezent na Dzień Matki? Nie zapomnij dołączyć do niego życzeń. Twoją mamę z pewnością ucieszy kilka ciepłych słów od swojej pociechy. Jeśli nie wiesz, jak niebanalnie i efektownie złożyć życzenia z okazji Dnia Matki, skorzystaj z gotowych pomysłów, jakimi są rymowane wierszyki na Dzień Matki. To najwygodniejszy sposób, by przekazać swojej mamie wszystkiego najlepszego z okazji jej święta.

Specjalnie dla ciebie przygotowałyśmy najpiękniejsze życzenia i wierszyki na Dzień Matki, które będziesz mogła wysłać smsem lub napisać na kartce. Ponieważ mamy są różne i różne mają podejście do swojego święta, znajdziesz tu wierszyki zarówno śmieszne jak i poważne, krótkie i długie, klasyczne i nowoczesne. Wszystkie jednak niesztampowe i z pomysłem, tak, by twoja mam czuła się w tym dniu naprawdę doceniona.

Życzenia i wierszyki na Dzień Matki

Jest w roku taki dzień, w którym smutki idą w cień. Więc z okazji tego dnia posłuchaj, czego Ci życzę ja: powiem krotko: żyj 100 lat dużo zdrowia i radości, szczęścia w życiu i miłości, moc najpiękniejszych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń.


Trudno myśli ubrać w słowa, oddać piórem życzeń kwiat, wyrzec to, co serce chowa, powiem krotko: żyj 100 lat!


Dziękuję Ci mój pierwszy zachód słońca i za spacery w strugach deszczu i za gonitwy po zimowej plaży. Dziękuję, ze pozwoliłaś znosić do domu kamienie, muszle i połamane gałęzie. Dziękuję za schronienie dla moich żab. Dziękuję za radość życia . Mamo tak bardzo Cię kocham. Dziękuję Ci za Twój uśmiech, który ogrzewa mnie w różnych chwilach życia. A najbardziej dziękuję Ci za to – że jesteś.


Miłość mamy nie waży się na gramy. Mama dotknięciem dłoni największy smutek przegoni. Miłość mamy nie waży się na kilogramy, gdy mama usiądzie przy tobie, lżej robi się nawet w ciężkiej chorobie. Chociaż się waży na tony hipopotamy i dzwony to takiej wagi nie mamy, żeby zważyła miłość mamy. Wszystko co mama nam daje, co będzie, co jest, co już było i mama, i my obok mamy – to miłość.


Kwiatów Ci nie dam, mimo szczerych chęci, lecz słowa, które zostaną w pamięci. Życzę Ci zdrowia, radości i długiej szczęśliwej przyszłości. Niech los Ci z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się wiedzie wszystko pomyślnie. Wszystko, co piękne i wymarzone w dniu Twego święta niech będzie spełnione!


Brakuje słów, aby podziękować za matczyną odwagę, cierpliwość i dobroć, Ale tak bardzo chcę wyrazić wdzięczność właśnie Tobie, najbardziej kochającej z mam.


Dziękuję Ci Mamo za to, że mnie bardzo kochasz. Twój uśmiech otwarłaś dla mnie, zamknęłaś w sercu każdy smutek. Dziś moje serce mówi: Dziękuję Mamo za Twą miłość. Ona pozostanie jak światło na całe moje życie.


Dziękuję za to wszystko, czym dobroć jest na ziemi, że jesteś najważniejsza i że tego nikt nie zmieni. Że jeden dzień najpiękniej w mym sercu jaśnieć musi: dla jednych to Dzień Matki a dla mnie Dzień Mamusi.


Szczęścia, zdrowia, pomyślności, samych w życiu chwil radości. Żadnych smutków, trudów łez, niech się spełni to, co chcesz!

Mamo, niech ten radosny, wspaniały dzień na zawsze troski odsunie w cień i niech się śmieje do Ciebie świat, blaskiem szczęśliwych i długich lat!

 

Święto Twoje jest raz w roku - pełne szczęścia i uroku. Z tej okazji Mamo mila, życzę Ci byś długo żyła. Niech Ci zdrowie dobrze służy, życzę Ci byś długo żyła. Niech Ci zdrowie dobrze służy, Twego szczęścia nic nie zburzy. Niech najskrytsze Twe pragnienia, doczekają się spełnienia.


Autor: JW

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 25.05.2015, Aktualizacja:

Zobacz również
Życzenia i wierszyki na Dzień Matki. Śmieszne i z pomysłem dla wesołych mam!
Życzenia i wierszyki na Dzień Matki. ...

Gotowe ale nie sztampowe! Śmieszne życzenia na Dzień Matki i rymowane wierszyki to najlepszy sposób, by zwięźle i niebanalnie przekazać mamie wszystkiego najlepszego. Jak oryginalnie złożyć życzenia z okazji Dnia Matki? Oto ...