szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Agnieszka Radwańska wygrała z Chinką Na Li i awansowała do półfinału Wimbledonu 2013!

WIMBLEDON 2013: AGNIESZKA RADWAŃSKA w półfinale Wimbledonu!

Agnieszka Radwańska w półfinale Wimbledonu 2013! Polska tenisistka pokonała w ćwierćfinale Chinkę Na Li. Radwańska zmierzy się w półfinale ze zwyciężczynią ćwierćfinału Sabine Lisicki - Kaia Kanepi.

Tagi: agnieszka radwańska, Agnieszka Radwańska Wimbledon, radwańska agnieszka, radwańska jaki wynik, radwańska w półfinale, RADWAŃSKA WIMBLEDON, Radwańska Wimbledon 2013, Radwańska wygrywa, radwańska zagra w półfinale, Wimbledon, wimbledon 2013

WIMBLEDON 2013: AGNIESZKA RADWAŃSKA w półfinale Wimbledonu!

Agnieszka Radwańska kolejny raz w czołówce najlepszych tenisistek na świecie

fot: BULLS

Agnieszka Radwańska wygrywa w ćwierćfinale Wimbledonu 2013 i będzie walczyć o finał! Isia po zaciętym boju pokonała chińską tenisistkę Na Li Na Li 7:6, 4:6, 6:2.

Przed polską sportsmenką ogromną szansa, by powtórzyć sukces sprzed roku i awansować do finału. Na jej drodze stanie Sabine Lisicki. Lisicki to Niemka polskiego pochodzenia, która uważana jest za rewelację turnieju. W 1/8 finału pokonała murowaną faworytkę Wimbledonu, Serenę Williams. Z kim zagra Isia Radwańska? Warto przypomnieć, że w obecnej stawce turnieju, nasza tenisistka notowana jest najwyżej w rankingu WTA.

To nie koniec ćwierćfinałowych emocji na londyńskich kortach. 3 lipca 2013 roku w polskim ćwierćfinale spotkają się Jerzy Janowicz i Łukasz Kubot. Stawką meczu będzie półfinał Wimbledonu 2013.

Zobacz: Łukasz Kubot i Jerzy Janowicz w ćwierćfinale Wimbledonu 2013! >>

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 02.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
WIMBLEDON 2013: Pula nagród 22,5 mln funtów. Ile polscy tenisiści zarobili na Wimbledonie?
WIMBLEDON 2013: Pula nagród 22,5 mln ...

Wimbledon 2013 to splendor, sława i wielkie pieniądze. Im dalej zajdziesz, tym więcej zarobisz. Okazuje się, że licznie reprezentowani polscy tenisiści, dzięki swoim wynikom w sposób widoczny uszczuplili pulę nagród 22,6 ...