szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zagraniczne serwisy odnotowują polski sukces

WIMBLEDON 2013: Historyczny sukces polskiego tenisa! Polacy w ćwierćfinale!

Wimbledon 2013 jest jednym z najszczęśliwszych turniejów w historii polskiego tenisa. Agnieszka Radwańska, Łukasz Kubot i Jerzy Janowicz awansowali do ćwierćfinału Wielkiego Szlema. Pewne jest także, że jeden z Polaków będzie walczył o finał Wimbledonu, bowiem Janowicz stoczy braterski pojedynek z Kubotem w ćwierćfinale, a więc awans Polaka do półfinału Wimbledonu 2013 jest pewny.

Tagi: agnieszka radwańska, ćwierćfinał wimbledonu, isia radwańska wimbledon, janowicz vs. kubot wimbledon, janowicz w ćwierćfinale wimbledonu, jerzy janowicz, kubot wimbledon, Łukasz Kubot, polacy wimbledon, RADWAŃSKA WIMBLEDON, Wimbledon, wimbledon 2013

WIMBLEDON 2013: Historyczny sukces polskiego tenisa! Polacy w ćwierćfinale!

Agnieszka Radwańska po raz kolejny awansowała do ćwierćfinału Wielkiego Szlema

fot: BULLS

Wimbledon 2013 dla Polaków? Wielki sukces tenisowej trójki Polaków, która awansowała do ćwierćfinału turnieju, Agnieszki Radwańskiej, Łukasza Kubota i Jerzego Janowicza. Półfinał w grze męskiej mamy pewny, ktoś z dwójki Janowicz - Kubot na pewno w nim zagra. Jeśli chodzi o panie, Radwańska jest najwyżej sklasyfikowana spośród obecnych ćwierćfinalistek. Przypomnijmy, że z turnieju odpadła faworytka Serena Williams. Czy pod nieobecność królowej, Isia sprawi nam niespodziankę? Najpierw musi pokonać Chinkę Na Li.

WIMBLEDON 2013. Zobacz styl Agnieszki Radwańskiej!

Polskie sukcesy nie przeszły bez echa w zagranicznych serwisach: Janowicz i Kubot piszą historię polskiego tenisa - grzmi oficjalny serwis ATP, a francuski Eurosport dodaje: Polacy po raz pierwszy w historii będą mieli swojego reprezentanta w półfinale.

Zagraniczne media podkreślają, że to pierwszy tak niezwykły, polski ćwierćfinał w Wielkim Szlemie i jednocześnie prognozuje wynik bratobójczego pojedynku. Więcej szans fachowcy dają wyższemu i młodszemu Janowiczowi, który od zeszłego roku poczynił niewiarygodny postęp. Jednak specjaliści wskazują również na siłę psychiki bardziej doświadczonego Kubota oraz umiejętność lepszego rozłożenia sił.

Miejmy nadzieję, że polscy tenisiści mają w zanadrzu kolejne niespodzianki podczas Wimbledonu 2013.

Czytaj także:

WIMBLEDON 2013. Łukasz KUBOT, rywal Jerzego Janowicza. Sylwetka gwiazdy

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 01.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
WIMBLEDON 2013: Pula nagród 22,5 mln funtów. Ile polscy tenisiści zarobili na Wimbledonie?
WIMBLEDON 2013: Pula nagród 22,5 mln ...

Wimbledon 2013 to splendor, sława i wielkie pieniądze. Im dalej zajdziesz, tym więcej zarobisz. Okazuje się, że licznie reprezentowani polscy tenisiści, dzięki swoim wynikom w sposób widoczny uszczuplili pulę nagród 22,6 ...