szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jerzy Janowicz jest wymieniany wśród głównych kandydatów do wygranej w Londynie

WIMBLEDON 2013: Jerzy Janowicz popsuje finał Wimbledonu?

Wimbledon 2013 ma już swoich wielkich przegranych. We wczesnej fazie turnieju odpadli Roger Federer i Rafael Nadal. Nieco później Serena Williams. Kto zatem jest faworytem londyńskiego turnieju. Kto zwycięży w Wimbledonie 2013?

Tagi: janowicz faworytem wimbledonu, janowicz murray, janowicz zarobki, jerzy janowicz, jerzy janowicz w półfinale, jerzy janowicz wygra wimbledon, jerzyk, prasa o janowiczu, wimbledon 2013, wimbledon 2013 jerzy janowicz

WIMBLEDON 2013: Jerzy Janowicz popsuje finał Wimbledonu?

Jerzy Janowicz ma ogromną szansę na półfinał Wimbledonu

fot: BULLS

Wygrana Wimbledonu, a zarazem turnieju wielkoszlemowego, to marzenie każdej tenisistki i tenisisty. W 2012 roku blisko tego wyczynu była Agnieszka Radwańska ulegając w finale Serenie Williams. W Wimbledonie 2013 nie ma już faworyzowanych Federera, Williams i Nadala. Kto zatem wygra Wimbledon 2013? Jakie szanse mają Polacy?

Sporo miejsca naszemu tenisiście Jerzemu Janowiczowi poświęca brytyjska prasa. Janowicz uważany jest za objawienie ostatnich miesięcy na arenie tenisistów. Specjaliści podkreślają wielki talent i serce do gry Jerzyka, przypominają także ogromną determinację polskiego tenisisty i jego bliskich, by mógł startować w prestiżowych turniejach. Dziś problem finansowy zniknął, a Janowicz to coraz droższa marka, która po sukcesach w Wielkim Szlemie może jeszcze nabrać wartości. Jerzyk już osiągnął największy sukces w swojej karierze, dotarł do ćwierćfinału Wimbledonu i będzie walczył o półfinał z Łukaszem Kubotem. Fachowcy wymieniają go wśród faworytów tego pojedynku.

WIMBLEDON 2013. Łukasz KUBOT, rywal Jerzego Janowicza. Sylwetka gwiazdy

Jedna z brytyjskich gazet napisała wręcz, że Janowicz może popsuć finał Murray - Djoković. Warto dodać, że Brytyjczycy z utęsknieniem czekają na sukces w Wimbledonie, w grze pojedynczej mężczyzn od 77 lat. Czy Jerzyk wystawi cierpliwość angielskich kibiców na kolejną próbę? Z kim ewentualnie spotka się jeden z Polaków w półfinale Wimbledonu? Na pewno ma szansę trafić na zwycięzcę pojedynku Hiszpana Fernando Verdasco ze Szkotem, mistrzem olimpijskim z Londynu Andy Murreyem.

WIMBLEDON 2013. AGNIESZKA RADWAŃSKA: Nigdy się nie poddaję!

W przypadku Agnieszki Radwańskiej sprawa wygląda dużo prościej. Specjaliści już okrzyknęli półfinałowe spotkanie Isi z Sabine Lisicki mianem przedwczesnego finału. Mimo że Radwańska stoi wyżej w rankingu WTA od Lisicki, Niemka jest bardzo groźna i radzi sobie w turnieju doskonale, eliminując po drodze Serenę Williams.

Mecze Polaków, a także półfinały i finały Wimbledonu 2013 do obejrzenia na antenie kanału Polsat Sport.

Czytaj także:

WIMBLEDON 2013: Polski ćwierćfinał Wielkiego Szlema! Janowicz vs. Kubot, 3 lipca 2013


Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 02.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
WIMBLEDON 2013: Pula nagród 22,5 mln funtów. Ile polscy tenisiści zarobili na Wimbledonie?
WIMBLEDON 2013: Pula nagród 22,5 mln ...

Wimbledon 2013 to splendor, sława i wielkie pieniądze. Im dalej zajdziesz, tym więcej zarobisz. Okazuje się, że licznie reprezentowani polscy tenisiści, dzięki swoim wynikom w sposób widoczny uszczuplili pulę nagród 22,6 ...