szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Łukasz Kubot czy Jerzy Janowicz? Który Polak wygra ćwierćfinał Wimbledonu 2013?

WIMBLEDON 2013: kto wygra? Komu kibicuje Michał Piróg?

Wimbledon 2013 na ostatniej prostej! W ćwierćfinale zmierzy się dwóch Polaków. O półfinał Jerzy Janowicz powalczy z Łukaszem Kubotem. Wielu obu panom kibicuje równo gorąco, ale wygra tylko jeden. Za kogo mocniej kciuki trzyma Michał Piróg?

Tagi: ćwierćfinał wimbledonu, janowicz vs. kubot wimbledon, janowicz w ćwierćfinale wimbledonu, jerzy janowicz, kubot - janowicz, kubot wimbledon, Łukasz Kubot, polacy wimbledon, Wimbledon, wimbledon 2013

Michał Piróg

Michał Piróg

fot: WBF

Mecz Janowicz kontra Łukasz Kubot 3 lipca 2013. Relacja z ćwierćfinału Wimbledonu 2013 będzie dostępna w serwisie www.gwizdek24.pl

Ćwierćfinał turnieju Wimbledon 2013, w którym zagra dwóch Polaków już 03.07.2013. Na korcie zmierzą się Łukasz Kubot i Jerzy Janowicz.

Zobacz: WIMBLEDON 2013: Polski ćwierćfinał Wielkiego Szlema! >>

Za kogo kciuki trzyma Michał Piróg? Najchętniej widziałbym obu Polaków w finale. Ale ponieważ to niemożliwe i muszę wybrać jednego z nich, to stawiam na Kubota. On idzie ostatnio jak burza. Co prawda większość pewnie kibicuje mocniej Janowiczowi, ale ostatnio trochę się na nim zawiedliśmy. Poza tym do tej pory to właśnie za niego najmocniej trzymałem kciuki, więc teraz czas na małą zmianę - mówi tancerz w rozmowie z portalem Glamki.pl.

Zobacz też: WIMBLEDON 2013: Kubot czy Janowicz? Na kogo stawia Margaret? >>

Przed telewizorami usiądą pewnie miliony Polaków. Mecz postara się obejrzeć też Michał Piróg: Jeśli tylko pozwoli mi czas, na pewno obejrzę ten pojedynek. Choćby jego część. Nie wypada nie być świadkiem takiego wydarzenia - ocenia Piróg. Zwłaszcza, że tenis nie jest mu obcy, choć jego główna pasja to przecież taniec: Ta dyscyplina jest mi bardzo bliska. Sam byłem "antytalenciem" do tego sportu, ale znam osobiście wielu znakomitych graczy. Dobrze znam się z Magdaleną Grzybowską i Annę Dracz - to wielkie polskie gwiazdy, o których już dziś prawie nikt nie pamięta. Ale dzięki nim, tę dyscyplinę poznałem od podszewki. Choć sam lepiej, żeby po rakietę nie sięgał - śmieje się Michał Piróg.

Pojedynek Janowicz - Kubot w środę 03.07.2013. Obaj panowie zmierzą się na kortach Wimbledonu i powalczą o półfinał tej prestiżowej, międzynarodowej imprezy.

Zobacz też: WIMBLEDON 2013: kim jest dziewczyna Janowicza? >>

Autor: ko

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 02.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
WIMBLEDON 2013: Pula nagród 22,5 mln funtów. Ile polscy tenisiści zarobili na Wimbledonie?
WIMBLEDON 2013: Pula nagród 22,5 mln ...

Wimbledon 2013 to splendor, sława i wielkie pieniądze. Im dalej zajdziesz, tym więcej zarobisz. Okazuje się, że licznie reprezentowani polscy tenisiści, dzięki swoim wynikom w sposób widoczny uszczuplili pulę nagród 22,6 ...