szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Śmieszne życzenia i wierszyki dla mamy

Życzenia i wierszyki na Dzień Matki. Śmieszne i z pomysłem dla wesołych mam!

Gotowe ale nie sztampowe! Śmieszne życzenia na Dzień Matki i rymowane wierszyki to najlepszy sposób, by zwięźle i niebanalnie przekazać mamie wszystkiego najlepszego. Jak oryginalnie złożyć życzenia z okazji Dnia Matki? Oto kilka oryginalnych wierszyków, które możesz napisać na kartce lub wysłać smsem.

Tagi: Dzień Matki, dzień matki wierszyki, smsy na dzień matki, śmieszne wierszyki na dzień matki, śmieszne życzenia na dzień matki, wiersze na dzień matki, wierszyki na Dzień Matki, zabawne wierszyki na dzień matki, życzenia dla mamy, życzenia na Dzień Matki

Życzenia i wierszyki na Dzień Matki. Śmieszne i z pomysłem dla wesołych mam!

Życzenia i wierszyki na Dzień Matki

fot: sxc.hu

Dzień Matki już 26. maja! Pamiętaj, by złożyć swojej ukochanej mamie najserdeczniejsze życzenia. Możesz wysłać je tradycyjnie pocztą, w postaci eleganckiej pocztówki lub gotowej kartki z życzeniami na Dzień Matki. Nowoczesnej mamie z pewnością spodobają się życzenia sms i e-maile z zabawnymi aplikacjami. Postaraj się jednak, by twoje życzenia dla mamy były jak najbardziej pomysłowe i zabawne. Może tym razem zamiast sztampowych życzeń "zdrowia i pomyślności" wyślesz jej zabawny rymowany wierszyk? Twoja mama na pewno się uśmiechnie - a przecież o to chodzi!

Gotowe życzenia na Dzień Matki

Poniżej znajdziesz śmieszne wierszyki i życzenia na Dzień Matki, które śmiało możesz napisać na kartce lub w treści smsa. Do wyboru masz zabawne rymowanki, życzenia sentymentalne, niebanalne wierszyki i podziękowania. Pomyśl jakie rodzaj życzeń lubi twoja mama - śmieszne czy raczej klasyczne. Wybierz te życzenia dla mamy, które najbardziej trafiają w twój gust i gust twojej mamy.

Dziękuję Ci za Twe gromkie besztanie, wybuchy gniewu, wymówki, które ściskały mi serce. Wszystko załatwiałaś od ręki, Bez żadnych okropnych zapowiedzi kary, Która ma dopiero nadejść. Koniec. Zrobione. Skrucha przyjęta. Szeroko otwarte ramiona. Uściski. I znów powracał spokój.


Zszarpane nerwy, nieprzespane noce, zrujnowane plany. Nieudane kolacje, zniszczone dywany, porysowane meble, zapchane zlewozmywaki, podeptane grządki. Wszystkie rozczarowania i klęski, wielkie i małe, które znikały na drugi dzień. Dziękuję Ci, że mi przebaczałaś. Dziękuję Ci za przekonanie, że najcenniejszym skarbem życia jest własne dziecko.


Znam jedną kobietę o sercu gołębia jej oczy to czysta tajemnic głębia przy niej się goi każda ma rana taka jest właśnie ma Mama kochana.


Posiłki. Setki posiłków. Tysiące. Tyle, że pękłby nawet Smok Wawelski. Everest filiżanek i szklanek. Kosz na brudną bieliznę, który napełniał się natychmiast po opróżnieniu. Jak nienasycony potwór z bajki, Który pożerał skarpetki i podkoszulki.


Dziękuję za to wszystko, czym dobroć jest na ziemi. Że jesteś najważniejsza, że tego nikt nie zmieni. Że jeden dzień najpiękniej w mym sercu jaśnieć musi:dla jednych to Dzień Matki, a dla mnie Dzień Mamusi.

 

Jesteś pluszakiem, gdy smutek dopada. Jesteś świetlikiem, gdy gubię się w mroku. Jesteś mróweczką, gdy ja miewam lenia. Jesteś najdroższa, nie mam ani wątpliwości cienia. W dniu twojego święta ja życzę tobie, być życia szalonego nie miała nigdy dość w sobie.


Za wszystkie trudy, za życie bez "nudy", za to, że zawsze przy mnie byłaś, za to, że co dzień mnie budziłaś, za wszystko co dobre dziękuję dziś tobie, i życzyć ci pragnę wszystkiego co drogie. Drogich samochodów, butów, torebek, drogich sukienek, talerzy, przedmiotów, drogiego wszystkiego, co szczęście ci daje, byś zawsze w serduchu radość czuła śmiałe.


W Dniu Mamy moc życzeń Ci składamy i dziękujemy szczerze, choć nie da się tego opisać na papierze. Lecz wiemy ile dla nas zrobiłaś, ile się dla nas męczyłaś, i utrzymujemy podziw dla Twych wyczynów, skąd czerpiemy siłę do wspaniałych czynów. Tak nas wychowałaś, dlatego cześć Ci i chwała.


Ty mnie urodziłaś, piersią wykarmiłaś, dałaś mi swe serce i kotlety w panierce. Ty mnie obejmujesz i w czółko całujesz, kiedy jest mi źle. Za to kocham Cię!

 

To Ty wycierałaś moje łzy gdy nie udał się pierwszy krok lub zepsuła ukochana lalka. To Ty przytulałaś, gdy świat okazywał się zły, tłumaczyłaś, co robić i jak żyć. Dziękuję Ci, Mamo, za zwyczajne sprawy, uśmiech, zrozumienie, dni zabawy. Przyjmij te życzenia z wyrazami wdzięczności. Życzę Ci szczęścia, zdrowia i wszelkiej pomyślności!


Dziękuję Ci, Kochana Mamo, za to, że mnie bardzo kochasz. Twój uśmiech otwarłaś dla mnie, zamknęłaś w sercu każdy smutek. Dziś moje serce mówi: dziękuję Mamo za Twą miłość. Ona pozostanie jak światło na całe moje życie.


Dziękuję, że znosiłaś to, czego nie sposób było znieść, że robiłaś coś z niczego, że dawałaś, mając puste kieszenie, że kochałaś, gdy kochać mnie się nie dało, że zarabiałaś pieniądze, aby mnie wychować, że robiłaś rzeczy niemożliwe z uśmiechem (nawet gdy czasami drżał)... Najdroższa Mamo!

Autor: JW

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 25.05.2015, Aktualizacja:

Zobacz również