szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Wyniki wyszukiwania:

ściany

Sprawdź wszystkie artykuły jakie pojawiły się na Glamki.pl o ściany.
s

Fornir na ściany

Najmodniejszym zastosowaniem forniru w domu jest pokrycie nim dużych powierzchni, by uzyskać gładkie płaszczyzny o jednolitym wybarwieniu. Odważ się pokryć całą ścianę fornirem!

s

Ściana z rolki, czyli tapeta we wnętrzu

Tapeta nie jest tylko zwyczajnym wykończeniem ściany, ma stanowić z wyposażeniem wnętrza przemyślaną całość. Często o tym zapominamy oszołomieni bogactwem propozycji producentów i zdjęć z ...

Sztuka uliczna

Mam ambiwalentny stosunek do graffiti. Jest oczywiście Banksy i inne wielkie nazwiska, których nie pomnę, bo w dużej części są (czy też powinny być) anonimowe. ...

s

Sposób na ścianę – farby vs tapety

Jeśli zależy nam na wykończeniu ścian we wnętrzu w niedrogi sposób możemy posłużyć się farbami lub tapetami papierowymi. Które rozwiązanie wybrać?

s

Sposób na ścianę – tapety czy płytki?

W dzisiejszych czasach materiały wykończeniowe przypisane do tej pory konkretnym pomieszczeniom stosuje się w różnych wnętrzach. Jest to możliwe m.in. dzięki ich szerokim właściwością użytkowym.

s

MODNE WNĘTRZA: akwarele na ścianach

Chcesz mieć modne wnętrze? Wybierz akwarele! Mokre na mokrym to jedna z technik malowania akwarelami, która pozwala na uzyskanie na papierze efektu rozmytego, półprzezroczystego tła ...

s

Ściana w kolorze kruszcu

Ściany wnętrza domu coraz częściej pełnią funkcję dekoracyjną. Pomalowane złotą lub srebrną farbą z pewnością staną się prawdziwą ozdobą wnętrza.

s

Tynki dekoracyjne

Zamiast farby lub tapety możesz wybrać oryginalny tynk. Nieskończona liczba propozycji gwarantuje, że znajdziesz coś pasującego do Twojego domu.