szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Gwiazdy na pokazie kolekcji Roberta Kupisza Iron 2014/15

POKAZ ROBERTA KUPISZA 2013. Gwiazdy o kolekcji Iron zima 2014/2015

Anja Rubik, Joanna Krupa, Maja Sablewska. Kto z gwiazd pojawił się na pokazie Roberta Kupisza i jak oceniają jego najnowszą zimową kolekcję Iron by Robert Kupisz? Prezentujemy kulisy pokazu Kupisza!

Tagi: anja rubik na pokazie kupisza, kupisz iron, kupisz nowa kolekcja, monika pietrasińska, robert kupisz, robert kupisz nowa kolekcja, robert kupisz zima 2014/2015

Gwiazdy na pokazie Roberta Kupisza - Iron 2014/15

Gwiazdy na pokazie Roberta Kupisza - Iron 2014/15 fot. wbf

fot: WBF

Sezon warszawskich pokazów trwa. Za nami pokaz zimowej kolekcji Roberta Kupisza na jesień i zimę 2014/15 roku. Na prezentacji linii nie mogło zabraknąć celebrytek najróżniejszej maści - od serialowych aktorzyn aż po światowej sławy gwiazdy.

Szymon Majewski, Monika Olejnik, Joanna Horodyńska czy Maja Sablewska. Pojawiła się także nowo upieczona celebrytka Monika Pietrasińska z Miłości na Bogato. Tym razem nie świeciła nagością i nie zapomniała o żadnej części garderoby... W pierwszych rzędach zauważyliśmy też siostry znanych celebrytek. Natalii Siwiec i Joannie Krupie towarzyszyły na evencie ich rodzone siostry. Czyżby te też miały aspirację do sławy? Wisienką na torcie wśród wielu vipów była Anja Rubik, od stóp do głów ubrana w projekty z poprzednich kolekcji Roberta Kupisza.

Jak gwiazdy oceniają kolekcję? Co miały na sobie celebrytki? Sprawdźcie nasze video zza kulis pokazu Iron by Robert Kupisz.
Zdjęcia: WBF

Publikacja: 05.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Blogerki modowe na pokazie Roberta Kupisza Anarchy. Która wypadła najlepiej?
Blogerki modowe na pokazie Roberta Kupisza ...

Na pokazie nowej kolekcji Roberta Kupisza obok gwiazd pojawiły się również znane blogerki modowe. Tego dnia nie mogło zabraknąć Macademian Girl, Maffashion czy Charlize Mystery. Zobaczcie jakie stylizacje wybrały na tę okazję ...