szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Jak dbać o cerę? 10 produktów spożywczych, które poprawią Twoją urodę!

Chcesz zachwycać urodą i mieć piękną cerę? Pielęgnacja skóry kosmetykami nie wystarczy, musisz też zadbać o zdrową i zbilansowaną dietę. Sprawdź, jakie produkty żywnościowe sprawią, że będziesz zachwycać piękną cerą. Oto 10 produktów, które poprawią Twoją urodę!

Tagi: co jeść aby mieć zdrową skórę, pielęgnacja cery, zdrowa żywność

Zdrowa żywność

fot: BULLS

Piękna, gładka i promienna cera to z pewnością marzenie każdej kobiety. W końcu nie bez powodu kobiety w każdym wieku stosują mnóstwo kremów, serum, toników czy maseczek. Producenci obiecują poprawę nawilżenia skóry, wygładzenie zmarszczek, zwalczenie niedoskonałości skóry. Owszem, kosmetyki z pewnością mają korzystny wpływ na stan skóry, ale warto o nią zadbać od wewnątrz!

Włącz do swojego pielęgnacyjnego rytuału odpowiednią dietę, która będzie bogata w świeże warzywa, owoce, orzechy, ryby czy suszone owoce. Te produkty zawierają mnóstwo witamin, które korzystnie wpływają na stan skóry.

Poznaj inne sposoby na piękną skórę. Sprawdź, jak pielęgnować cerę

Sprawdź, które produkty żywnościowe są najlepsze i które warto jeść codziennie. Oto lista 10 produktów spożywczych, które musza się znaleźć w Twojej diecie:

poprzedni
nastepny
jagody

Jagody są bogate w witaminę C, dzięki czemu są naturalnym antyoksydantem. Pomagają w zachowaniu dobrego zdrowia, zwalczają wolne rodniki i świetnie działają na skórę. Trzeba wiedzieć, że antyoksydanty opóźniają procesy starzenia!

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 12.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również