szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Maski Perfect.ME - przyjaciele twoich włosów w podróży

Maski Perfect.ME - przyjaciele twoich włosów w podróży

Ruszasz w podróż i chcesz spakować wszystkie niezbędniki, a przy tym nie wozić ze sobą zbędnych kilogramów. Jednocześnie w trakcie wakacji nie chcesz rezygnować
z pielęgnacyjnych masek, zwłaszcza tych do włosów, bo nasze pasma w trakcie upałów narażone są na przesuszenie, łamliwość i odbarwienia. Co robić? Sięgnąć po wygodne maski marki Perfect.Me w jednorazowych saszetkach o pojemności 20 ml. Dzięki temu twoje włosy wrócą z wojaży wypielęgnowane. Maski dostępne są w trzech wariantach pozwalających nawilżyć włosy, zabezpieczyć ich kolor po farbowaniu, a także zapobiegać ich puszeniu się.
Ruszasz w podróż i chcesz spakować wszystkie niezbędniki, a przy tym nie wozić ze sobą zbędnych kilogramów. Jednocześnie w trakcie wakacji nie chcesz rezygnować z pielęgnacyjnych masek, zwłaszcza tych do włosów, bo nasze pasma w trakcie upałów narażone są na przesuszenie, łamliwość i odbarwienia. Co robić? Sięgnąć po wygodne maski marki Perfect.Me w jednorazowych saszetkach o pojemności 20 ml. Dzięki temu twoje włosy wrócą z wojaży wypielęgnowane. Maski dostępne są w trzech wariantach pozwalających nawilżyć włosy, zabezpieczyć ich kolor po farbowaniu, a także zapobiegać ich puszeniu się.

Tagi: kosmetyki wakacyjne

Maski Perfect.ME - przyjaciele twoich włosów w podróży

Maski Perfect.ME - przyjaciele twoich włosów w podróży

Pierwsza propozycja to maska z linii Perfect.Me Natural Oils Repair, która zawiera w sobie kombinację aż pięciu 100% olejków. W kosmetyku znalazł się silnie regenerujący oraz nawilżający nasze pasma olej arganowy, którego działanie wzmacnia olejek kokosowy ceniony ze względu na zawarte w nim  nasycone kwasy tłuszczowe. To dzięki nim włosy stają się mocne i błyszczące. Podobne działanie wykazuje olej makadamia, który potrafi odbudować nawet bardzo zniszczone pasma dodając im przy tym wspaniałego blasku. Efektów dopełniają olejek migdałowy oraz olejek jojoba, nawilżające nasze kosmyki.
Właścicielki włosów farbowanych powinny zwrócić szczególną uwagę na propozycję Perfect.Me z linii Repair&Colour Save przeznaczonej do  pielęgnacji i odbudowy włosów zniszczonych, suchych i farbowanych. Sekret jej skuteczności tkwi w połączeniu regenerującej keratyny, nawilżającego jedwabiu, odżywczych witamin oraz chroniącego kolor ekstraktu z kawioru. Efekt? Włosy odzyskują lśniący, intensywny kolor, jedwabistą miękkość i perfekcyjny, zdrowy wygląd.
Jak ujarzmić puszące się włosy? Specjaliści marki Perfect.Me proponują rozwiązanie
w postaci maski z linii Frizz Stop, w której znajdziemy kreatynę. Nałożona na włosy skutecznie uzupełnia powstałe w nich ubytki, czyniąc je bardziej elastycznymi. Dzięki niej kosmyki się nie puszą i łatwo się układają. Jej działanie uzupełnia olejek marula, który odbudowuje włosy nawilżając je, regenerując i odżywiając ich strukturę. Zawarte w masce odżywcze drobinki złota odmładzają i rewitalizują nasze pasma, a łagodząca prowitamina B5 dba o zrównoważenie skóry głowy.
Produkty Perfect.ME nie zawierają parabenów, pochodnych ropy naftowej, konserwantów MIT i CIT oraz sztucznych barwników.
Sugerowana cena maski: 1,99 zł/20 ml

Pierwsza propozycja to maska z linii Perfect.Me Natural Oils Repair, która zawiera w sobie kombinację aż pięciu 100% olejków. W kosmetyku znalazł się silnie regenerujący oraz nawilżający nasze pasma olej arganowy, którego działanie wzmacnia olejek kokosowy ceniony ze względu na zawarte w nim  nasycone kwasy tłuszczowe.

To dzięki nim włosy stają się mocne i błyszczące. Podobne działanie wykazuje olej makadamia, który potrafi odbudować nawet bardzo zniszczone pasma dodając im przy tym wspaniałego blasku. Efektów dopełniają olejek migdałowy oraz olejek jojoba, nawilżające nasze kosmyki.

Właścicielki włosów farbowanych powinny zwrócić szczególną uwagę na propozycję Perfect.Me z linii Repair&Colour Save przeznaczonej do  pielęgnacji i odbudowy włosów zniszczonych, suchych i farbowanych.

Sekret jej skuteczności tkwi w połączeniu regenerującej keratyny, nawilżającego jedwabiu, odżywczych witamin oraz chroniącego kolor ekstraktu z kawioru.Efekt? Włosy odzyskują lśniący, intensywny kolor, jedwabistą miękkość i perfekcyjny, zdrowy wygląd.

Jak ujarzmić puszące się włosy? Specjaliści marki Perfect.Me proponują rozwiązanie w postaci maski z linii Frizz Stop, w której znajdziemy kreatynę. Nałożona na włosy skutecznie uzupełnia powstałe w nich ubytki, czyniąc je bardziej elastycznymi. Dzięki niej kosmyki się nie puszą i łatwo się układają. Jej działanie uzupełnia olejek marula, który odbudowuje włosy nawilżając je, regenerując i odżywiając ich strukturę. Zawarte w masce odżywcze drobinki złota odmładzają i rewitalizują nasze pasma, a łagodząca prowitamina B5 dba o zrównoważenie skóry głowy.

Produkty Perfect.ME nie zawierają parabenów, pochodnych ropy naftowej, konserwantów MIT i CIT oraz sztucznych barwników.

Sugerowana cena maski: 1,99 zł/20 ml

Autor: Materiały Prasowe

Publikacja: 24.06.2018, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...