szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Poznaj najbardziej znane kobiecie tatuaże

Najpopularniejsze tatuaże dla kobiet

Jakkolwiek liczba tatuujących się kobiet wzrasta, różnorodność kobiecych tatuaży jest ciągle dość ograniczona. Kobiety noszą różne tatuaże, ale wybierają je ciągle z bazy tych samych symboli. Oto najpopularniejsze z nich:

Tagi: jennifer lopez, Monika Brodka, paris hilton, tatuaż kobiecy, tatuaż kobieta, tatuaż motyl, tatuaż na, tatuaż napis, tatuaż wzory, tatuaże kobieta, tatuaże rihanna, tila tequila, tribal, tribal kobiecy, wzory tatuaży kobiecy, wzory tatuaży kobieta

Najpopularniejsze tatuaże dla kobiet

Najpopularniejsze kobiece tatuaże

Motyl

To najpopularniejszy kobiecy wzór tatuażu spopularyzowany zapewne przez Mariah Carey, ale dotrzeżony także na ciele Paris Hilton czy Cheryl Cole. Motyl może symbolizować odrodzenie, przemianę, jednak większość dziewcząt wybiera go ponieważ jest po prostu delikatny, kobiecy i ładny.

Tribal

Jeszcze kilka lat temu można było odnieść wrażenie, że kobiety tatuują sobie tylko tribale. Są to tatuaże wzorowane na plemiennych wzorach z Kenyah, Borneo lub Polinezji, ale te dzisiejsze nie mają już powiązań z konkretnym plemieniem i nie posiadają zaszyfrowanego znaczenia. Jedną z prowodyrek tribali w kulturze masowej była piosenkarka Anastacia.

Gwiazdka

Różne wierzenia łączy posiadający jakkolwiek rozmaite znaczenia symbol gwiazdy. Gwiazdka lub skupisko gwiazdek zdobyły tak wielką popularność zapewne dzięki łatwości ich zaprojektowania i wykonania. Gwiazdkowe tatuaże nosi wiele celebrytek, m.in. Rihanna, Sienna Miller, Gisele Bundchen, Monika Brodka.

Kwiat

Miłość, piękno, młodość – to wszystko mogą symbolizować kwieciste tatuaże. Do tego wyglądają ładnie i dziewczęco. Właścicielkami tatuaży kwiatów są m.in. Kelis i Amber Rose.

Serce

Tego wyboru nie trzeba tłumaczyć. Serce jest ulubionym symbolem kobiet, kreślonym w najmłodszych latach na marginesach szkolnych zeszytów, a potem w biznesowych terminarzach. Symbolizuje miłość, romans, pasję. Posiadaczką najsłynniejszego wytatuowanego serca jest celebrytka Tila Tequila.

Wróżka

Wytatuowane wróżki to dość nowe zjawisko, jednak zdobyło już ogromną popularność w Stanach Zjednoczonych. Te fruwające i spełniające życzenia bohaterki dziecięcych bajek są urocze, dziewczęce i przywołują przyjemne wspomnienia. Wróżkę wytatuowała sobie m.in.  Britney Spears.

Delfin

Delfin może zostać wytatuowany w rozmaity sposób: jako kolorowy uroczy tatuaż, w stylu celtyckim, a nawet jak tribal. Symbolika tego tatuażu to radość i obfitość. Delfina na łopatce dumnie nosi Jennifer Lopez.

Zodiak

Zodiakalny tatuaż jest niezniszczalny ze względu na jego uniwersalność – każdego (!) określa jakiś znak zodiaku. Swój zodiakalny znak wytatuowała sobie m.in. Christina Ricci.

 

Dziewczyny! Wykazujcie się oryginalnością! Pomyślcie o sobie tylko właściwym tatuażu – nie wyszukujcie go wśród dostępnych wzorów, a próbujcie znaleźć wśród ulubionych zdjęć, inspirujących Was myśli czy słów dla Was ważnych. Przecież każda z nas chce czuć się wyjątkowa.

Autor: monroe

Publikacja: 08.08.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...