szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
PAZNOKCIE 2014. Jakie paznokcie będą modne w 2014 roku?

PAZNOKCIE 2014. Gwen Stefani stworzyła linię lakierów do paznokci we współpracy z marką OPI

Gwen Stefani nawiązała współpracę z marką OPI i stworzyła własną linię lakierów do paznokci! Zobacz, jakie kolory znalazły się w kolekcji gwiazdy i jakie paznokcie będą hitem w 2014 roku.

Tagi: gwen stefani, LAKIERY GWEN STEFANI, LAKIERY OPI, OPI, PAZNOKCIE 2014

PAZNOKCIE 2014. Gwen Stefani stworzyła linię lakierów do paznokci we współpracy z marką OPI

fot: fot. materiały prasowe

Gwen Stefani znana jest ze swojego charakterystycznego stylu. Gwiazda nie rozstaje się z czerwoną szminką na ustach, blond włosami, czerwonymi paznokciami i casualowo-punkowymi ubraniami. Nie dziwi więc fakt, że marka OPI nawiązała współpracę z tak wyrazistą artystką.

Teraz ujawniono pierwsze szczegóły kolekcji Gwen Stefani i OPI, w której skład wchodzi 6 lakierów do paznokci. OPI słynie z nadawania swoim kolorom niecodziennych nazw, dlatego wśród lakierów Gwen Stefani znajdziemy takie barwy, jak: Hey Baby, I Sing in Color, Love.Angel.Music.Baby., 4 in the Morning, In True Stefani Fashion, Push and Shove. Jeszcze nie wszystkie kolory zostały ujawnione.

Zobacz też: STYLIZACJE GWIAZD: ubierz się jak Gwen Stefani! STYLIZACJE piosenkarki No Doubt

Marka OPI nawiązała współpracę z Gwen Stefani, żeby ukazać powiązanie mody i muzyki. Inspirację zaczerpnięto z tegorocznej Gali Met Punk: Chaos to Couture. Kolekcja lakierów Gwen i OPI trafi do sprzedaży 01.01.2014 roku.

Autor: Kinga

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 10.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również