szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
PAZNOKCIE 2014. Jakie kolory paznokci będą modne w 2014 roku

PAZNOKCIE 2014. Modny manicure i kolory paznokci na 2014 rok

Modny manicure i kolory paznokci na 2014 rok to przede wszystkim granat, zieleń (w różnych odcieniach) i klasyczna czerwień. Hitem będzie też kolor nude, manicure ombre czy kolorowy french.

Tagi: JAKI MANICURE BĘDZIE MODNY W 2014 ROKU, JAKIE KOLORY PAZNOKCI BĘDĄ MODNE W 2014 ROKU, MANICURE 2014, PAZNOKCIE 2014

PAZNOKCIE 2014. Modny manicure i kolory paznokci na 2014 rok

fot: BULLS

Odpowiednia pielęgnacja paznokci i manicure to podstawa! Nie można o tym zapominać, dlatego warto wcześniej poznać najważniejsze trendy w manicure. Jakie kształty paznokci będą modne w 2014 toku? Jakie kolory będą rządzić?

Zobacz też: Prawdy i mity dotyczące pielęgnacji paznokci

Na pokazach ISSY, Rodarte'a, Peter Soma i Kenzo zaprezentowano trendy w manicure. Wniosek? Najmodniejsze będą mocne kolory! Przede wszystkim zieleń w różnych odcieniach, bordo, czerwień, błękit, granat.

Nieustannie warto stawiać na wzorki na paznokciach, które jeszcze długo nie odejdą do lamusa (tak naprawdę dopiero się rozkręcają). Oprócz tego, modne będą paznokcie ombre, kolorowy lub odwrócony french, a także tak zwany kawior na paznokciach.

Modny kształt paznokci

Jakie kształty paznokci będą najbardziej modne w 2014 roku? Przyglądając się paznokciom modelek z wybiegów śmiało można wyciągnąć wniosek, że... wszystkie! Od owalnych, po prostokątne, a nawet trójkątne! To, jaki kształt paznokcia wybierzesz, zależy wyłącznie od Twojej fantazji oraz umiejętności.

Zobaczcie galerię zdjęć modnych paznokci. Podążacie za trendami czy macie własne pomysły na manicure?

poprzedni
nastepny
PAZNOKCIE 2014. Modny manicure i kolory paznokci na 2014 rok
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 30.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również