szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
TRI – molecules Hyaluronic Acid w służbie skóry

TRI – molecules Hyaluronic Acid w służbie skóry

Pod nazwą TRI-molecules HYALURONIC ACID znajdziemy cząsteczki hialuronowe o zróżnicowanej wielkości i przenikalności, które dzięki swoim właściwościom wypełniają zmarszczki od wewnątrz oraz napinają skórę. Mniejsze cząsteczki hialuronu przenikają w głąb naskórka, gdzie wiążą i akumulują wodę. Większe pozostają na powierzchni, tworząc wodny ochronny film, który hamuje ucieczkę wilgoci z naskórka. W połączeniu z innymi składnikami serum do szyi, twarzy i dekoltu Solvea stanowi remedium na suchość skóry, skutecznie przywracając jej młody wygląd, widocznie wygładzając jej powierzchnię oraz odbudowując jej elastyczność.

Tagi: serum

TRI – molecules Hyaluronic Acid w służbie skóry

TRI – molecules Hyaluronic Acid w służbie skóry

fot: Materiały Prasowe

„Gdyby nie utrata wilgoci, nasza skóra byłaby wiecznie młoda. Jej parametry mechaniczne, wygląd, gładkość, sprężystość zachowane by zostały od czasu wczesnej młodości do lat dojrzałych. Niestety z wiekiem zawartość wody w skórze dramatycznie się zmniejsza. W związku z tym zmienia się struktura włókien sprężystych i kolagenowych „zatopionych” w glikozyaminoglikanach (GAG), w których skład wchodzi w dużej mierze kwas hialuronowy. To on właśnie wiąże i zatrzymuje wodę. Jeśli z czasem zmniejsza się jego ilość, to automatycznie „wysychają” włókna, skóra wiotczeje, powstają zmarszczki, bruzdy, obwisłe policzki. Naskórek staje się mniej spójny, szorstki, co jeszcze bardziej sprzyja  ucieczce wody - tzw. TEWL. Suplementacja kwasu hialuronowego jest zatem kluczowa dla zachowania odpowiedniego stanu i młodego wyglądu, powstrzymania procesu starzenia i dobrego samopoczucia każdej kobiety” – mówi Barbara Zapisek, główny technolog marki.
O skuteczności serum Solvea decyduje unikalny kompleks nawilżający. Zastosowany w nim TRI-molecules HYALURONIC ACID dzięki absorpcji dużych ilości wody zwiększa objętość, dając efekt optycznego wypełnienia zmarszczek. Kwas hialuronowy w rozmiarze TRI to dogłębnie nawilżająca potrójna moc szybko wchłanialnego hialuronu. Co to oznacza w praktyce? Hydro-tarczę, która tworzy na powierzchni skóry warstwę zabezpieczającą tzw. „hydrofilm”. Ten rodzaj „mokrego kompresu” przywraca skórze elastyczność i chroni ją przez czynnikami zewnętrznymi. Dalsze korzyści to hydro-lifting działający jak silny wypełniacz zarówno drobnych, jak i głębokich zmarszczek. Dzięki temu zmiękcza powierzchnię skóry i napina ją poprzez pobudzenie mięśni. Efektu dopełnia hydro-stymulacja wpływająca na elastyczność skóry poprzez aktywizację produkcji elastyny i kolagenu, dzięki czemu zmarszczki zostają wypełnione od wewnątrz. TRI-molecules HYALURONIC ACID  ułatwia także przenikanie w głąb skóry innym składnikom aktywnym zawartym w serum. Dzięki temu skuteczniej oddziałuje np.: Hydromanil. Ten roślinny komponent działa jak System Sekwencyjnego Zaopatrywania skóry w małe cząsteczki substancji nawilżających. Za poprawę bariery lipidowej skóry odpowiada  HA-Tetr Aqua Film 4D, który wzmacnia naturalną funkcję ochronną skóry w walce z promieniowaniem UV oraz zanieczyszczeniem powietrza. Nie bez znaczenia jest także zawarty w kosmetyku Niacynamid, czyli witamina B3. Nie tylko stymuluje on syntezę kolagenu oraz zwiększa produkcję ceramidów w warstwie lipidowej skóry, ale również zmniejsza utratę cennej wody z naskórka. Dzięki temu powoduje lepsze nawilżenie skóry i poprawę jej jędrności. Efekty – doskonale nawilżona, jędrna, gładka i zdrowo wyglądająca skóra. Dla uzyskania optymalnego efektu po nałożeniu serum, należy zastosować odpowiedni krem.
Pojemność: 30 ml
Sugerowana cena serum do twarzy, szyi i dekoltu: 39,99 zł

- Gdyby nie utrata wilgoci, nasza skóra byłaby wiecznie młoda  – mówi Barbara Zapisek, główny technolog marki Solvea. - Jej parametry mechaniczne, wygląd, gładkość, sprężystość zachowane by zostały od czasu wczesnej młodości do lat dojrzałych. Niestety z wiekiem zawartość wody w skórze dramatycznie się zmniejsza. W związku z tym zmienia się struktura włókien sprężystych i kolagenowych "zatopionych" w glikozyaminoglikanach (GAG), w których skład wchodzi w dużej mierze kwas hialuronowy. To on właśnie wiąże i zatrzymuje wodę. Jeśli z czasem zmniejsza się jego ilość, to automatycznie "wysychają" włókna, skóra wiotczeje, powstają zmarszczki, bruzdy, obwisłe policzki. Naskórek staje się mniej spójny, szorstki, co jeszcze bardziej sprzyja  ucieczce wody - tzw. TEWL. Suplementacja kwasu hialuronowego jest zatem kluczowa dla zachowania odpowiedniego stanu i młodego wyglądu, powstrzymania procesu starzenia i dobrego samopoczucia każdej kobiety.

O skuteczności serum Solvea decyduje unikalny kompleks nawilżający. Zastosowany w nim TRI-molecules HYALURONIC ACID dzięki absorpcji dużych ilości wody zwiększa objętość, dając efekt optycznego wypełnienia zmarszczek. Kwas hialuronowy w rozmiarze TRI to dogłębnie nawilżająca potrójna moc szybko wchłanialnego hialuronu. Co to oznacza w praktyce?

Hydro-tarczę, która tworzy na powierzchni skóry warstwę zabezpieczającą tzw. "hydrofilm". Ten rodzaj "mokrego kompresu" przywraca skórze elastyczność i chroni ją przez czynnikami zewnętrznymi. Dalsze korzyści to hydro-lifting działający jak silny wypełniacz zarówno drobnych, jak i głębokich zmarszczek. Dzięki temu zmiękcza powierzchnię skóry i napina ją poprzez pobudzenie mięśni.

Efektu dopełnia hydro-stymulacja wpływająca na elastyczność skóry poprzez aktywizację produkcji elastyny i kolagenu, dzięki czemu zmarszczki zostają wypełnione od wewnątrz.

TRI-molecules HYALURONIC ACID  ułatwia także przenikanie w głąb skóry innym składnikom aktywnym zawartym w serum. Dzięki temu skuteczniej oddziałuje np.: Hydromanil. Ten roślinny komponent działa jak System Sekwencyjnego Zaopatrywania skóry w małe cząsteczki substancji nawilżających.

Za poprawę bariery lipidowej skóry odpowiada  HA-Tetr Aqua Film 4D, który wzmacnia naturalną funkcję ochronną skóry w walce z promieniowaniem UV oraz zanieczyszczeniem powietrza.

Nie bez znaczenia jest także zawarty w kosmetyku Niacynamid, czyli witamina B3. Nie tylko stymuluje on syntezę kolagenu oraz zwiększa produkcję ceramidów w warstwie lipidowej skóry, ale również zmniejsza utratę cennej wody z naskórka. Dzięki temu powoduje lepsze nawilżenie skóry i poprawę jej jędrności.

Efekty – doskonale nawilżona, jędrna, gładka i zdrowo wyglądająca skóra. Dla uzyskania optymalnego efektu po nałożeniu serum, należy zastosować odpowiedni krem.

Pojemność: 30 ml
Sugerowana cena serum do twarzy, szyi i dekoltu: 39,99 zł

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 28.02.2018, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...