szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Wampirzy lifting nowym hitem kosmetycznym

WAMPIRZY LIFTING: nowy hit kosmetyczny! Sprawdź na czym polega jest zabieg, który przeszła Kim Kardashian

Wampirzy lifting coraz popularniejszy wśród gwiazd. Stosują go już m.in. Kim Kardashian i Gisele Bundchen. Czasy kąpieli w mleku, peelingów z cukru i miodu czy maseczek z ogórka już się skończyły. Teraz celebrytki sięgają po bardziej drastyczne sposoby na pielęgnację. Czym jest wampirzy lifting?

Tagi: czym jest wampirzy lifting, dziwne zabiegi upiększające, gisele bundchen, kim kardashian, kim kardashian wampirzy lifting, sekrety urody kim kardashian, wampirzy lifting, wampirzy lifting gisele bundchen, wampirzy lifting kosmetyka

WAMPIRZY LIFTING: nowy hit kosmetyczny! Sprawdź na czym polega jest zabieg, który przeszła Kim Kardashian

Kim Kardashian pochwaliła się wampirzym liftingiem na Twitterze

fot: Twitter Kim Kardashian

Wampirzy lifting to jeden z najbardziej niekonwencjonalnych sposobów na poprawienie urody. Postanowiła go spróbować m.in. Kardashian. Wrzuciła na Twittera zdjęcie zrobione podczas zabiegu. Jednak nie ona jedna. Na wampirzy lifting zdecydowała się też Gisele Bundchen.

Ten nowatorski zabieg polega na wstrzyknięciu w twarz pacjenta od 10 do 30 mililitrów krwi. Wcześniej jest ona pobierana z ręki, a następnie jest z niej oddzielone czterokrotnie zagęszczone osocze, w którym jest sporo płytek krwi. Powstała w ten sposób substancja o żelowej konsystencji jest wstrzykiwana tam, gdzie najbardziej są widoczne zmarszczki. Wszystko trwa od 45 minut do godziny.

Zabieg jest niechirurgiczny i nie wymaga interwencji skalpela. Ci, którzy zachwalają wampirzy lifting, przekonują, że jest to zdrowa i naturalna alternatywa dla botoksu. Poza tym, na skórze zostają tylko niewielkie siniaki, ale po trzech godzinach można już spokojnie się umalować i wyjść z domu cisząc się odmłodzoną twarzą. Niektóre kliniki dodają w czasie zabiegu jeszcze kwa hialuronowy, który pobudza skórę do produkcji większej ilości kolagenu, co daje pacjentkom młody wygląd.

Lekarze jednak nie polecają tych zabiegów. Niektórzy wręcz ostrzegają, że wampirzy lifting może skończyć się u pacjenta chorobami autoimmunologicznymi. Na dodatek okazuje się też, że osocze połączone z kwasem hialuronowym może doprowadzić do zatorów. Co więcej, nikt jeszcze naukowo nie potwierdził, że kontrowersyjny zabieg w ogóle działa.

Autor: ko

Zdjęcia: Twitter Kim Kardashian

Publikacja: 01.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Ile trzeba wydać, żeby wyglądać jak Kim Kardashian? [GALERIA+WIDEO]
Ile trzeba wydać, żeby wyglądać jak ...

Wiele kobiet chce wyglądać jak gwiazdy. Są w stanie poddać się kilkunastu operacjom plastycznym, dzięki którym będą wyglądały jak sobowtóry swoich idolek. Wiemy, ile trzeba wydać, aby wyglądać jak Kim Kardashian? Sprawdźcie!

Kim Kardashian i Kanye West kupili dom. Sprawdź, ile jest warty! [WIDEO]
Kim Kardashian i Kanye West kupili ...

Kim Kardashian i Kanye West postanowili zainwestować w kupno wymarzonej posiadłości. Nowy dom celebryckiego małżeństwa do tanich nie należał. Zobacz, ile para zapłaciła za dom! Ciekawostką jest również fakt, do kogo wcześniej ...