szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

8 pomysłów na kucyk. Idealna fryzura dla długich włosów

Kucyk to idealna dla długich włosów. Do tego można go zrobić aż na 8 różnych oryginalnych sposobów. Prezentujemy Wam kilka odsłon modnego kucyka!

Tagi: fryzura na wiosnę, fryzury, fryzury dla długich włosów, jak zrobić modny kucyk, kucyk

8 pomysłów na kucyk, który jest idealną fryzurą na wiosnę 2014

fot: BULLS

Stawiaj na kucyki! Myślisz, że nie możesz chodzić cały czas z włosami spiętymi w kucyk? Jesteś w błędzie! Projektanci udowadniają, że kucyk kucykowi nierówny i ma bardzo wiele modnych twarzy!

A że wyobraźnia projektantów jest nieograniczona, to naprawdę mamy z czego wybierać. Na swoich pokazach podczas światowych Tygodni Mody twórcy branży zaprezentowali wiele oryginalnych odsłon kucyka, tak wydawałoby się nudnej i oklepanej fryzury.

O ile Alexander Wang postawił na klasykę, czyli nisko upięty prosty kucyk, o tyle już Fyodor Golan zaszalał i zrobił dwa kucyki - jeden wysoko, a drugi nisko upięty i połączył je ze sobą. Takie uczesanie z pewnością przypadnie do gustu tylko odważnym i lubiącym zaszaleć fashionistkom. Z kolei Haider Ackermann zrobił kucyka z boku głowy i upiął go tuż nad karkiem. Helmut Lang wybrał niedbały look i kucyka nie tylko upiął nisko, ale także obniżył zapięcie na włosach. Oczywiście klasyczny wysoki koński ogon też wciąż jest w modzie, ale może warto go ozdobić opaską, jak to zrobiła Roksanda Ilincic?

Zobacz inne wersje supermodnego kucyka, który jest idealną fryzurą dla długich włosów! Może się zainspirujesz?

poprzedni
nastepny
Beyonce

Beyonce

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 21.10.2015, Aktualizacja:

Zobacz również