szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Nowa fryzura Demi Lovato

DEMI LOVATO z niebieskimi włosami! Nowa fryzura gwiazdy GLEE

Demi Lovato z niebieskimi włosami. Lovato zaprezentowała nową fryzurę podczas występu w programie śniadaniowym Good Morning America. Jurorka X Factora wyglądała na Times Square dość zjawiskowo. Jak wam się podoba Demi Lovato w nowej fryzurze?

Tagi: Demi Lovato, demi lovato fryzura, demi lovato niebieskie włosy, glee, glee demi lovato

DEMI LOVATO z niebieskimi włosami! Nowa fryzura gwiazdy GLEE

Demi Lovato z niebieską fryzurą

fot: BULLS

Demi Lovato przefarbowała się na niebiesko! Lovato zaprezentowała nową fryzurę na Times Square w Nowym Jorku, udając się do programu śniadaniowego Good Morning America. Jak prezentowała się jurorka X Factora i gwiazda serialu Glee?

Lovato pokazała nową, niebieską fryzurę tuż przed występem w znanej amerykańskiej śniadaniówce Good Morning America. Trzeba przyznać, że fryzura Lovato w niemal wszystkich odcieniach niebieskiego wygląda dość ekstrawagancko, niemniej przy klasycznym wizerunku gwiazdy, również trochę szmirowato. Nie wiadomo, czy to chwilowy kaprys gwiazdy, czy też początek większej zmiany.

Niewykluczone, że Demi Lovato podpatruje ostatnie wyczyny Miley Cyrus i postanowiła zwrócić na siebie uwagę. Czy po zmianie fryzury, możemy spodziewać się kolejnych ekscentrycznych poczynań gwiazdy?

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 27.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
DEMI LOVATO w GLEE! Gwiazda Disneya zadebiutuje w słynnym serialu
DEMI LOVATO w GLEE! Gwiazda Disneya ...

Demi Lovato wystąpi w 5. sezonie serialu Glee. Gwiazda Disneya zagra jedną z głównych ról. Lovato zaśpiewa również kilka musicalowych przebojów. Premiera nowego sezonu Glee z Demi Lovato, już 26 września 2013 ...

DEMI LOVATO nową twarzą Topshop
DEMI LOVATO nową twarzą Topshop

Demi Lovato od dłuższego czasu nosi ubrania brytyjskiej sieciówki Topshop. Dostrzegą to bez problemu uważne obserwatorki najnowszych modowych trendów. Co kryje się za jej słabością do znanej marki? Oczywiście, kasa!