szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jak zrobić fryzurę w stylu Natalii Siwiec?

Fryzura Natalii Siwiec krok po kroku

Fryzura Natalii Siwiec z pokazu Macieja Zienia wygląda niezwykle uroczo, a do tego idealnie wpasowuje się tegoroczne trendy. W sezonie wiosna lato 2013 modne będą bowiem bufiaste koki retro i efektownie spiętrzenia inspirowane stylem Brigitte Bardot. Jeśli szukasz inspiracji na modne upięcie włosów, fryzura Natalii Siwiec będzie idealną inspiracją!

Tagi: fryzura natalia siwiec, fryzura natalii siwiec z pokazu zienia, fryzury, fryzury damskie, jak upiąć kok, kok, kok fryzury, koki, natalia siwiec fryzura, upiecia wlosow, upięcia włosów

Fryzura Natalii Siwiec krok po kroku

Fryzura Natalii Siwiec z pokazu Macieja Zienia

fot: WBF

Najmodniejsze fryzury sezonu wiosna lato 2013? Bezapelacyjnie koki i upięcia retro. Niezwykle urocze, dziewczęce i zalotne fryzury inspirowane stylem lat 50. i 60 oraz nieśmiertelnym urokiem Brigitte Bardot, stały się hitem tegorocznych wybiegów. Spiętrzone upięcia pojawiły się m.in. u Moschino, Louis Vuitton i Marca Jacobsa.

Fryzurowy hit wiosny warto wypróbowywać na swoich włosach. Proponujemy jednak lekko go zmodyfikować i nadać mu nowocześniejsza formę. Niech inspiracją do stworzenia modnego uczesania na wiosnę 2013 będzie fryzura Natalii Siwiec z pokazu Macieja Zienia. Miss Euro 2012 pojawiła się na imprezie w romantycznej fryzurze ze spiętrzonymi i zaczesanymi do tyłu włosami, które zostały zakręcone na końcach i przerzucone na bok. Jak zrobić taką fryzurę? Opisujemy krok po kroku.

Zobacz także: Koki i upięcia w stylu lat 60. Retro look powraca na wiosnę!>>

Co będzie potrzebne do wykonania fryzury Natalii Siwiec?

W tym przypadku tego uczesania najważniejsze jest uzyskanie wysokiego spiętrzenia na czubku głowy.  O wiele łatwiej będzie je wykonać, jeśli dodasz włosom objętości za pomocą odpowiednich kosmetyków. Przygotuj piankę zwiększając objętość włosów i mocny lakier z efektem volume. Wysusz włosy trzymając głowę w dół. Zaopatrz się również w żel do stylizacji, grzebień do tapirowania (dwustronny, z widełkami) i średniej grubości wałki.

Fryzura Natalii Siwiec krok po kroku

Nawiń szerokie pasma włosów na średniej wielkości wałki. Gdy loki będą gotowe gotowe, rozdziel je palcami i rozczesz, by na końcach tworzyły lekki skręt.

Zbierz wszystkie włosy i zaczesz je do tyłu. Włosy na czubku głowy natapiruj od spodu używając grzebienia do tapirowania włosów. Rób to stopniowo, tapirując pasmo po paśmie, aż uzyskasz wysokie spiętrzenie. Następnie spryskaj włosy mocnym lakierem.

Teraz wygładź włosy z wierzchu, zaczesując je delikatnie do tyłu. Boczne zaczesz gładko do tyłu, używając żelu. Za pomocą grzebienia do tapirowania (użyj teraz końcówki z widełkami) uformuj tył fryzury tak, by zyskał okrągły kształt. Spryskaj włosy lakierem.

Na koniec przerzuć włosy na bok, wygładzając je palcami zwilżonymi żelem i podkreśl skręt loków.

Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!>>

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 05.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Fryzury w stylu lat 80. Blond loki hitem sezonu?
Fryzury w stylu lat 80. Blond ...

Jakie fryzury będą modne? Blond loki rodem z lat 80. znalazły się na letniej liście trendów. Retro powraca w nowej odsłonie! Sprawdźcie, jak zmieniły swoje fryzury polskie supermodelki Anja Rubik i Magda ...

Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ZDJĘĆ]
Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ...

Jakie fryzury są idealne dla dojrzałych kobiet 50+? Najlepiej sprawdzają się fryzury z krótkich włosów, które łatwo modelować i pielęgnować. Odsłaniając twarz i podkreślając owal twarzy można skutecznie odjąć sobie kilka lat ...