szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Modna fryzura na 2013! Upięcie w stylu Emmy Stone na studniówkę i karnawał!

FRYZURA w stylu Emmy Stone! Modne upięcie na studniówkę lub karnawał!

Emma Stone zaprezentowała to eleganckie upięcie na premierze filmu Niesamowity Spider Man w Los Angeles w 2012 roku. Fryzura ta jest bardzo prosta w przygotowaniu i sprawdzi się na takie okazje, jak impreza karnawałowa czy bal studniówkowy. Glamki.pl zdradzają, jak zrobić modną fryzurę w stylu Emmy Stone.

Tagi: ciekawe fryzury, dobieranie fryzur, emma stone, fryzura emmy stone, fryzury 2014, fryzury damskie, fryzury gwiazd, fryzury krótkie włosy, fryzury modne, fryzury wieczorowe, krótkie fryzury, krótkie fryzury 2014, modne fryzury, modne fryzury 2014

FRYZURA w stylu Emmy Stone! Modne upięcie na studniówkę lub karnawał 2013!

Zrób sama proste upięcie w stylu Emmy Stone! Idealna fryzura na bal studniówkowy i imprezę karnawałową!

fot: BULLS

Eleganckie upięcie, które Emma Stone zaprezentowała na premierze filmu Niesamowity Spider Man w Los Angeles została wykonana przez jej prywatną stylistkę Marę Roszak. Ponieważ upięcie to jest bardzo proste, możesz je wykonać sama! Zrób sobie fryzurę na bal studniówkowy, bez konieczności wydawania pieniędzy na fryzjera. Glamki.pl podpowiadają, jak zrobić koka w stylu Emmy Stone.

Czego będziesz potrzebowała do wykonania fryzury w stylu Emmy Stone?

Przed przystąpieniem do układania włosów przygotuj sobie niezbędne kosmetyki i akcesoria. Będziesz potrzebowała przede wszystkim olejku do wygładzania i nabłyszczania włosów. W trakcie suszenia będzie ci również potrzebna zwykła, prosta szczotka do włosów. Żeby zapewnić fryzurze odpowiednią trwałość powinnaś się zaopatrzyć w dwa lakiery do włosów: jeden o średniej trwałości (medium) i drugi bardzo wytrzymały (strong). Na zakończenie będziesz potrzebowała jeszcze spray'u nabłyszczającego i pięknej błyszczącej spinki do włosów.

Jak wykonać fryzurę w stylu Emmy Stone?

Upięcie a'la Emma Stone jest bardzo proste w przygotowaniu. Tak naprawdę więcej czasu poświęcisz na stylizowanie włosów, niż na samo wykonanie koka. Zanim jednak zabierzesz się do układania fryzury dokładnie umyj włosy. Na mokre kosmyki nałóż olejek wygładzający, który sprawi, że twoje włosy będą proste, błyszczące i nie będą się plątały. Następnie wysusz włosy przy pomocy suszarki i zwykłej, płaskiej szczotki do włosów.

Suche włosy spryskaj średniej trwałości lakierem do włosów, żeby łatwiej można było je ułożyć. Dzięki temu niesforne kosmyki nie będą się wysuwać z koka, a włosy nie będą posklejane, jak w przypadku pianki do włosów. Gdy włosy będą już przygotowane możesz przystępować do ich układania.

Najpierw zrób przedziałek po jednej stronie głowy. Zbierz wszystkie włosy do tyłu i zwiń je tak, żeby tworzyły nisko osadzony kok w formie węzełka. Podczas zawijania włosów schowaj końcówki pod spód koka i zabezpiecz fryzurę kilkoma wsuwkami. Następnie puść luźno kosmyk grzywki i zabezpiecz jej koniec wsuwkami. Całość fryzury, łącznie z grzywką spryskaj trwałym lakierem do włosów. Na koniec przypnij spinkę.

Fryzura w stylu Emmy Stone gotowa!

Autor: Monika P.

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 09.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Fryzura w stylu Emmy Stone: Uczesz się jak gwiazda!
Fryzura w stylu Emmy Stone: Uczesz ...

Fryzury Emmy Stone to świetna inspiracja dla tych z Was, które lubią ciekawe uczesania i metamorfozy. Aktorka słynie nie tylko z doskonałego stylu i modnych fryzur, ale też z częstych zmian koloru ...

Pastelowe pasma we włosach hitem lata 2014 [WIDEO]
Pastelowe pasma we włosach hitem lata ...

W sezonie letnim 2014 modne są niebieskie lub różowe pastelowe pasma we włosach. Mogą być one doczepione lub możemy pofarbować własne pasma włosów. Takie kontrolowane szaleństwo na głowie nie musi wpływać na ...

MODNE FRYZURY na lato 2014: warkocze, fale i uczesania "na mokro"
MODNE FRYZURY na lato 2014: warkocze, ...

Modne fryzury wcale nie muszą być skomplikowane, a do ich stworzenia nie trzeb używać całej gamy kosmetyków. Przedstawiamy Wam modne fryzury na lato 2014, które będziecie mogły stworzyć w ciągu kilku minut!