szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
FRYZURY 2014. Jakie fryzury będą modne w 2014 roku? Krótkie włosy czy długie?

FRYZURY 2014. Blogerka DaisyLine obcięła włosy! Klasyczny bob to najmodniejsza fryzura

Jakie fryzury będą modne w 2014 roku? Pewne jest, że hitem będzie klasyczny bob! Widać to już po fryzurach gwiazd i blogerek, które obcinają swoje włosy. Jedną z blogerek, która zdecydowała się na ostre cięcie, jest DaisyLine. Zobacz jej nową fryzurę!

Tagi: bob, DAISYLINE, FRYZURA BOB, fryzury 2014, jakie fryzury będą modne

FRYZURY 2014. Blogerka DaisyLine obcięła włosy! Klasyczny bob to najmodniejsza fryzura

fot: daisyline.pl

Przyglądając się zdjęciom gwiazd i blogerek, można zauważyć, że większość z nich zaczęła stawiać na ostre cięcia! Nic dziwnego, w końcu dzięki światowym Tygodniom Mody wiemy, że w sezonie jesienno-zimowym 2013/2014 krótkie włosy będą hitem.

Gwiazdy i blogerki jak zawsze wyprzedzają trendy i już teraz obcięły włosy. Ostatnio głośno było o metamorfozach takich gwiazd, jak: Agnieszka Szulim, Paulina Sykut, Paulina Drażba, Ola Szwed czy Honorata Skarbek. Teraz do grona krótkowłosych zaczynają dołączać blogerki. Jako pierwsza na odważne cięcie zdecydowała się DaisyLine.

Zobacz też: Modna biżuteria, którą wybrały blogerki modowe

Jeszcze nie tak dawno DaisyLine mogła pochwalić się długimi włosami. Teraz w swoim najnowszym poście prezentuje klasycznego i stylowego boba. Fryzura podkreśliła urodę blogerki i wyeksponowała jej atuty - duże oczy, kości policzkowe i ładne usta.

Czy Was też skuszą najnowsze trendy we fryzurach i zetniecie swoje włosy?


Autor: Kinga

Zdjęcia: daisyline.pl

Publikacja: 09.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również