szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
FRYZURY 2014. Fryzury a Kształt Twarzy - Dobierz fryzurę do kształtu twarzy‎. GALERIA FRYZUR

FRYZURY 2014. Jak dobrać fryzurę do kształtu twarzy? Twarz owalna i twarz prostokątna - GALERIA FRYZUR

Zmieniając fryzury w 2014 roku, warto zwrócić uwagę na kształt swojej twarzy. Dobrze dobrana fryzura potrafi wyeksponować atuty twarzy oraz ukryć jej wady. Sprawdź, jaka fryzura pasuje do kształtu Twojej twarzy! Tym razem prezentujemy fryzury dla twarzy owalnej i twarzy prostokątnej.

Tagi: fryzury 2014, FRYZURY A KSZTAŁT TWARZY, galeria fryzur, JAK DOBRAĆ FRYZURĘ DO KSZTAŁTU TWARZY, TWARZ OWALNA FRYZURY, TWARZ PROSTOKĄTNA FRYZURY

FRYZURY 2014. Jak dobrać fryzurę do kształtu twarzy? Twarz owalna i twarz prostokątna - GALERIA FRYZUR

Beyonce

fot: BULLS

Chcesz zmienić fryzurę i wyglądać modnie? Pamiętaj, że nie zawsze warto podążać za najnowszymi trendami, bo nie w każdym cięciu będzie Ci do twarzy. Wszystko zależy od tego, jaki kształt ma Twoja twarz.

Dlatego zanim udasz się do fryzjera i poprosisz o modnego boba na głowie, sprawdź, jaki kształt ma Twoja twarz. Tylko z dobrze dobraną fryzurą do twarzy będziesz wyglądała ładnie. Odpowiednio dobrana fryzura potrafi ukryć wszelkie wady twarzy oraz wyeksponować jej atuty.

Twarz Owalna

Twarz owalna charakteryzuje się największą harmonią i jest uważana za twarz idealną. Między poszczególnymi częściami twarzy występują odpowiednie proporcje, dlatego posiadaczki owalnej twarzy mogą pozwolić sobie na każdy rodzaj fryzury! Świetnie wyglądają zarówno w krótkich, jak i w długich włosach. Mogą pozwolić sobie na proste grzywki lub zaczesane na bok. Dobrze im także bez grzywki.

Takie twarze posiadają m.in. Jessica Alba>>, Beyonce i Charlize Theron.

Twarz prostokątna

Twarz prostokątna często opisywana jest jako długa i wąska. Posiadaczki prostokątnej twarzy często narzekają na zbyt wysokie czoło i wydłużoną brodę. Co zrobić, żeby ukryć wady takiego kształtu twarzy? Przede wszystkim nosić grzywkę, która optycznie skraca twarz. Do tego warto poszerzyć kształt twarzy dzięki włosom, czyli stawiać na loki i fale. Do tego kształtu pasują też warstwowe cięcia, które dodają miękkości rysom.

Należy unikać wysokich koków i kucyków na czubku głowy, długich i prostych włosów, a także fryzur z odsłoniętym czołem.

Twarze o prostokątnym kształcie posiadają takie gwiazdy, jak: Hilary Swank, Sahar Jessica Parker>>, Lisa Kudrow.

Zobacz galerię zdjęć gwiazd, które posiadają owalne i prostokątne twarze. Czy zawsze wybierają odpowiednie fryzury? Oceń i wybierz fryzurę dla siebie!

Zobacz także: Modne kolory włosów 2014. Trendy w koloryzacji włosów według Schwarzkopf Professional

poprzedni
nastepny
FRYZURY 2014. Jak dobrać fryzurę do kształtu twarzy? Twarz owalna i twarz prostokątna - GALERIA FRYZUR

Beyonce

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 30.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również