szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Krótkie fryzury 2014 - galeria fryzury Jennifer Lawrence

FRYZURY 2014: Krótkie włosy na 8 sposobów w stylu Jennifer Lawrence

Krótkie fryzury pixie będą hitem 2014 roku. Decyduje się na nie coraz więcej gwiazd. Ostatnio do grona hollywoodzkich chłopczyc dołączyła Jennifer Lawrence, gwiazda filmu Igrzyska śmierci: W cieniu ognia. Aktorka na każdej premierze pojawia się w inaczej wystylizowanych włosach a jej kolejne fryzury to fantastyczne pomysły na to, jak układać krótkie włosy, by nie było nudno. Jedno cięcie - 8 różnych fryzur. Zobacz jak z krótkimi włosami eksperymentuje Jennifer Lawrence.

Tagi: fryzury, fryzury 2014, krótkie fryzury, krótkie fryzury 2014, krótkie fryzury galeria, krótkie fryzury zdjęcia

FRYZURY 2014: Krótkie włosy na 8 sposobów w stylu Jennifer Lawrence

Krótkie fryzury w stylu Jennifer Lawrence

fot: BULLS

Krótkie fryzury mogą stwarzać wrażenie nudnych i nie dających zbyt wiele możliwości jeśli chodzi o stylizację. Ale każdy kto chociaż raz skusił się na krótkie włosy wie, że można je układać na różne sposoby w zależności od okazji i upodobania. Najlepszym przykładem są fryzury gwiazdy filmu Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia Jennifer Lawrence. Jakiś czas temu aktorka radykalnie skróciła włosy, dołączając tym samym do grona najgorętszych chłopczyc Hollywood. Na każdej z premier można zobaczyć ją w inaczej ułożonej fryzurze - a to zadziornie zmierzwionych włosach z grzywką a to gładko zaczesanych do tyłu.

Gwiazda stara się za każdym razem wyglądać inaczej, dlatego często eksperymentuje z ułożeniem grzywki. W jej przypadku to klucz do kolejnej metamorfozy. W zależności od charakteru stylizacji aktorka zmienia uczesanie grzywki z prostej na skośną. Czasami zaczesuje ją grzecznie na bok innym razem mocno wystrzępia lub unosi do góry, tworząc zadziornego irokeza. Krótkie fryzury Jennifer Lawrence to najlepszy przykład na to, że z jednego cięcia można wyczarować różne uczesania.

Jeśli twoje włosy są ścięte podobnie jak u aktorki, masz co najmniej kilka możliwości ułożenia ciekawej fryzury. Grzecznie czy na rockowo? Wybór należy do ciebie. Niech za inspirację posłużą ci krótkie fryzury Jennifer Lawrence.

Zobacz także: KRÓTKIE FRYZURY. Modne fryzury pixie w stylu gwiazd

poprzedni
nastepny
FRYZURY 2014: Krótkie włosy na 8 sposobów w stylu Jennifer Lawrence

Krótkie fryzury Jennifer Lawrence

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 05.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Fryzury w stylu lat 80. Blond loki hitem sezonu?
Fryzury w stylu lat 80. Blond ...

Jakie fryzury będą modne? Blond loki rodem z lat 80. znalazły się na letniej liście trendów. Retro powraca w nowej odsłonie! Sprawdźcie, jak zmieniły swoje fryzury polskie supermodelki Anja Rubik i Magda ...

Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ZDJĘĆ]
Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ...

Jakie fryzury są idealne dla dojrzałych kobiet 50+? Najlepiej sprawdzają się fryzury z krótkich włosów, które łatwo modelować i pielęgnować. Odsłaniając twarz i podkreślając owal twarzy można skutecznie odjąć sobie kilka lat ...