szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Modne fryzury 2014: loki i fale

FRYZURY 2014: Loki w roli głównej. Inspiracji szukamy wśród gwiazd!

Jakie fryzury będą modne w 2014 roku? Gdzie szukać inspiracji? Jeśli zamierzacie zmienić fryzurę i szukacie pomysłów mamy dla Was przegląd fryzur gwiazd z falami w roli głównej, które są hitem tego sezonu i nadal będą bardzo modne. Zobaczcie jak noszą je gwiazdy!

Tagi: fale, fryzury 2014, fryzury gwiazd, loki, modne fryzury 2014

FRYZURY 2014: Loki w roli głównej. Inspiracji szukamy wśród gwiazd!

Modne fryzury 2014: loki i fale.

fot: BULLS

Ten i przyszły sezon będzie należał do wielbicielek loków i fal. Śledząc stylizacje gwiazd i fryzury z najnowszych pokazów można stwierdzić, że ten trend będzie nadal aktualny. Jeśli macie swoje włosy naturalnie kręcone, bez żadnego wysiłku, będziecie po prostu trendy!

Zobacz też --> FRYZURY 2014: Modne koki i upięcia, które mają szansę stać się hitem [GALERIA FRYZUR]

Modne będą zarówno loki utrzymane w tzw. nieładzie, jak i hollywoodzkie fale. Wybór należy wyłącznie do nas. Jeśli marzą nam się wystylizowane idealne fale tu z pewnością przyda nam się lokówka lub wałki termoaktywne. Do wykonania fryzury w stylu Alexy Chung, Lindsay Lohan czy Diane Kruger wystarczy, że po umyciu zwiniemy włosy w koczek na czubku głowy, a po wyschnięciu stworzą one kaskadę nieregularnych fal.

Zobacz też --> MODNE FRYZURY 2014: Fryzury z grzywką. [GALERIA FRYZUR]

Loki i fale prezentują się świetnie na każdej długości włosów, zarówno tych średnich, jak i bardzo długich. Tego typu fryzury prezentują się efektownie i bardzo kobieco. Jesteście fankami kręconych włosów?

poprzedni
nastepny
FRYZURY 2014: Loki w roli głównej. Inspiracji szukamy wśród gwiazd!

Selena Gomez

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: MT

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 28.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również