szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Krótkie fryzury na sylwestra - galeria

FRYZURY 2014: Modne fryzury na sylwestra dla krótkich włosów

Z długimi włosami nie ma większego problemu ale krótkie fryzury na sylwestra to już wyzwanie! Jak ułożyć krótkie włosy, by podczas karnawału wyglądać niecodziennie, elegancko i efektownie? W naszej galerii znajdziesz osiem propozycji krótkich fryzur na sylwestra, które powinny posłużyć ci za inspirację. Sprawdź, na jaką stylizację warto się skusić!

Tagi: fryzury, fryzury na sylwestra, fryzury na sylwestra krótkie, fryzury na sylwestra krótkie włosy, krótkie fryzury na sylwestra, krótkie fryzury na sylwestra 2014

Fryzury na sylwestra 2014

Krótkie fryzury na sylwestra

fot: BULLS

Krótkie włosy już cię nudzą? Spraw, by w karnawale wyglądały niecodziennie i elegancko! To nie prawda, że z krótkich włosów nie da się wyczarować nic ciekawego. Krótkie fryzury na sylwestra z naszej galerii to najlepszy przykład na to, że każde cięcie daje różne możliwości jeśli chodzi o stylizację. Zobacz, jakie to proste!

Jeśli masz krótkie włosy z grzywką, możesz zabawić się jej ułożeniem. Na przykład unieść ją wysoko lub zaczesać gładko do tyłu. Skośna grzywka zyska ciekawszy look, gdy ją wystrzępisz i mocno wyprostujesz. Dłuższe włosy na czubku da się łatwo ułożyć w rockowego irokeza, zaś w wybierając wersję elegancką można włosy lekko podkręcić na końcach. Na szaloną imprezę w klubie świetnie sprawdzą się fryzury w wersji shag - mocno wycieniowane i zmierzwione.

Zobacz także: Krótkie fryzury 2013: Modne fryzury pixie w stylu gwiazd>>>

Podobnie jak w przypadku długich włosów, krótkie fryzury na sylwestra nie mogą obejść się w tym roku bez efektownych ozdób. Błyszczące opaski, łańcuszki, stroiki czy ozdobne spinki mogą sprawić, że nawet bardzo krótkie i proste włosy zyskają zupełnie nowy wygląd.

Pomysłów na sylwestrowe fryzury dla krótkich włosów szukaj w naszej galerii. Zobacz, jak ciekawie ułożyć fryzury pixie, by uzyskać wystrzałową fryzurę na sylwestra.

poprzedni
nastepny
FRYZURY NA SYLWESTRA 2014

Krótkie fryzury na sylwestra

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 16.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Fryzury w stylu lat 80. Blond loki hitem sezonu?
Fryzury w stylu lat 80. Blond ...

Jakie fryzury będą modne? Blond loki rodem z lat 80. znalazły się na letniej liście trendów. Retro powraca w nowej odsłonie! Sprawdźcie, jak zmieniły swoje fryzury polskie supermodelki Anja Rubik i Magda ...

Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ZDJĘĆ]
Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ...

Jakie fryzury są idealne dla dojrzałych kobiet 50+? Najlepiej sprawdzają się fryzury z krótkich włosów, które łatwo modelować i pielęgnować. Odsłaniając twarz i podkreślając owal twarzy można skutecznie odjąć sobie kilka lat ...