szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Fryzury z grzywką - galeria

FRYZURY 2014: Modne fryzury z grzywką na wiosnę

Fryzury z grzywką 2014 są dziewczęce, elegancki a przy tym drapieżne i z charakterem! Sprawdź, jakie fryzury z grzywką będą modne w sezonie wiosna lato 2014 i zdecyduj się na ekstremalne cięcie!

Tagi: fryzury, fryzury 2014, fryzury grzywka, fryzury z grzywką, fryzury z grzywką 2014, galeria fryzur

fryzury z grzywką

Fryzury z grzywką 2014

fot: BULLS

Fryzury z grzywką to najprostszy sposób, by efektownie zmienić wygląd na wiosnę. Niezależnie od tego na jaki wariant fryzury z grzywką się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że wybrałaś idealnie! W nadchodzącym sezonie grzywką będzie  jednym z obowiązkowych elementów fryzury.

Możesz wybierać pomiędzy idealnie prostą i gęstą a delikatną, grzecznie zaczesaną na bok. Jeśli lubisz eksperymentować z kształtem, skuś się na grzywkę mocno wystrzępioną lub z wyciętym stopniem. Nowocześnie będą wyglądały fryzury z grzywką ciętą prosto, bez zaokrąglania brzegów. Takie cięcie wygląda bardzo nowocześnie a do tego świetnie wyostrza rysy.

Jeśli należysz do wielbicielek niegrzecznych uczesań, postaw na dynamiczne fryzury ze skośna grzywką i mocnym cieniowaniem. Inspiracje warto czerpać z wybiegów, głównie z pokazów modowych kontestatorów takich jak Jeremy Scott, Jean Paul Gaultier i Marc Jacobs.

Te i inne modne fryzury z grzywką 2014 znajdzie w naszej galerii.

Zobacz także: FRYZURY 2014: Modne fryzury z grzywką w stylu gwiazd [GALERIA FRYZUR]

poprzedni
nastepny
FRYZURY 2014: Modne fryzury z grzywką

Fryzury z grzywką

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 19.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Fryzury w stylu lat 80. Blond loki hitem sezonu?
Fryzury w stylu lat 80. Blond ...

Jakie fryzury będą modne? Blond loki rodem z lat 80. znalazły się na letniej liście trendów. Retro powraca w nowej odsłonie! Sprawdźcie, jak zmieniły swoje fryzury polskie supermodelki Anja Rubik i Magda ...

Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ZDJĘĆ]
Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ...

Jakie fryzury są idealne dla dojrzałych kobiet 50+? Najlepiej sprawdzają się fryzury z krótkich włosów, które łatwo modelować i pielęgnować. Odsłaniając twarz i podkreślając owal twarzy można skutecznie odjąć sobie kilka lat ...