szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Galeria fryzur z warkoczem 2014 - koki i plecione upięcia prosto z wybiegów

FRYZURY 2014: Modne fryzury z warkoczem [GALERIA FRYZUR]

Modne fryzury z warkoczem 2014 są niezwykle eleganckie i pełne dziewczęcego uroku. Popularne będą koki z warkoczem i wszelkie plecione upięcia, fryzury z warkoczem dobieranym oraz romantyczne korony. Nie zapominamy także o hicie lata - warkoczu a la rybi szkielet. Jakie fryzury z warkoczem będą modne w sezonie wiosna lato 2014? Zobaczcie nasz raport z wybiegów!

Tagi: fryzury, fryzury 2014, fryzury warkocz, fryzury z warkoczem, modne fryzury 2014, warkocz

FRYZURY 2014: Modne fryzury z warkoczem [GALERIA FRYZUR]

Fryzury z warkoczem 2014 - Diesel

fot: BULLS

Modne fryzury 2014 nie obejdą się bez warkocza! Choć trend nie jest już najświeższy i wydawać by się mogło, że po czterech sezonach świetności warkocz w końcu wyjdzie z mody, to jednak światowi fryzjerzy wciąż lansują plecione uczesania. Jakie fryzury z warkoczem 2014 pojawiły się na wiosennych wybiegach?

Modne fryzury z warkoczem 2014

Warkocz widzieliśmy w przeróżnych wydaniu - klasycznym oraz jako modny element upięcia. Szczególnie modne były fryzury z warkoczem dobieranym - plecione koki i upięcia, romantyczna koszyczki oraz warkocze przypominające rybi szkielet. Jesienią powróciliśmy do klasyki czyli zwykłego warkocza zaplecionego z gładkich włosów. Dla wielbicielek tych trendów mamy dobrą wiadomość - fryzury z warkoczem 2014 wcale nie będą inne!

Na wybiegach znów pojawiły się popularne uczesania z warkoczem. Oscar de la Renta proponuje elegancki kok z warkoczem z intensywnym połyskiem. Zac Posen i Naeem Khan stawiają w tym roku na kontrolowany nieład, proponując romantyczne upięcie z luźno zaplecionymi włosami. W podobnym stylu utrzymana jest uczesanie z pokazu Rachel Zoe.

Popularne fryzury z warkoczem 2014 to także misternie plecione korony. Wytworne, ekstrawaganckie ale jednocześnie pełne dziewczęcego uroku pojawiły się na pokazach Rebeki Minkoff i Naeem Khan.

Jakie jeszcze uczesania z warkoczem pojawiły się na pokazach wiosna lato 2014? Zobaczcie naszą galerię fryzur.

poprzedni
nastepny
FRYZURY 2014: Modne fryzury z warkoczem [GALERIA FRYZUR]

Fryzury z warkoczem 2014 - Diesel

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 20.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Fryzury w stylu lat 80. Blond loki hitem sezonu?
Fryzury w stylu lat 80. Blond ...

Jakie fryzury będą modne? Blond loki rodem z lat 80. znalazły się na letniej liście trendów. Retro powraca w nowej odsłonie! Sprawdźcie, jak zmieniły swoje fryzury polskie supermodelki Anja Rubik i Magda ...

Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ZDJĘĆ]
Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ...

Jakie fryzury są idealne dla dojrzałych kobiet 50+? Najlepiej sprawdzają się fryzury z krótkich włosów, które łatwo modelować i pielęgnować. Odsłaniając twarz i podkreślając owal twarzy można skutecznie odjąć sobie kilka lat ...