szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Modne koki i upięcia, które mają szansę stać się hitem

FRYZURY 2014: Modne koki i upięcia, które mają szansę stać się hitem [GALERIA FRYZUR]

Jeśli od dawna myślałyście o zmianie fryzury mamy dla Was przegląd modnych koków i upięć dla długich włosów, które będą modne w przyszłym roku. Inspiracji szukamy na światowych wybiegach. Zobaczcie jakie fryzury będą modne w 2014 roku!


Tagi: fryzury, fryzury 2014, fryzury damskie, fryzury damskie 2014, koki 2014, modne fryzury 2014, upięcia 2014

FRYZURY 2014: Modne koki i upięcia, które mają szansę stać się hitem [GALERIA FRYZUR]

Modne koki i upięcia 2014

fot: BULLS

Trendy w fryzjerstwie zmieniają się tak szybko jak te w modzie. Tu jednak jesteśmy znacznie ostrożniejsze i zazwyczaj dobieramy fryzurę do kształtu twarzy, a nie sugerujemy się najnowszymi trendami. Jednak sytuacja wygląda zupełnie inaczej jeśli chodzi o koloryzację! Polki bardzo często zmieniają kolor włosów i zazwyczaj są to odważne metamorfozy, nie boimy się eksperymentów, co można dostrzec na ulicach. Na naszym celowniku tym razem pojawiły się długie włosy, z których możemy stworzyć nieskończenie wiele fryzur. Przyjrzyjmy się najnowszym trendom z wybiegów i sprawdzimy, co będzie modne w 2014 roku.

Zobacz też --> MODNE FRYZURY 2013: krótkie fryzury, koki i fale [GALERIA FRYZUR]

Modne fryzury 2014 to przede wszystkim koki upięte tuż nad karkiem i popularne kucyki, które w ostatnim czasie zostały odświeżone na światowym wybiegach, a dzięki wariacjom na temat tej prostej fryzury w przyszłym roku będą przeżywały prawdziwy renesans.

Zobacz też --> FRYZURY 2014. Te trendy odchodzą do lamusa!

Niskie koczki, które pojawiały się na wybiegach między innymi u Saint Laurent, Valentino czy Gucci nadal będą hitem zarówno w wersji wygładzonej, jak i w postaci tzw. messy bun, które uwielbiają blogerki na całym świecie, o czym świadczy chociażby ilość tutoriali z instrukcjami jak wykonać tego typu fryzurę.

Nie możemy zapomnieć też o ombre hair, które zmieni swój charakter. Rozjaśnione na blond końcówki odejdą do lamusa i zastąpią je wszystkie odcienie rudości.

poprzedni
nastepny
FRYZURY 2014: Modne koki i upięcia, które mają szansę stać się hitem [GALERIA FRYZUR]

Modne koki i upięcia 2014

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: MT

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 21.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również