szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
FRYZURY 2014. Jak się uczesać do szkoły i pracy GALERIA FRYZUR

FRYZURY 2014. Pomysły na fryzury do szkoły lub pracy. GALERIA FRYZUR

W 2014 roku będziemy nosić wygodne i stylowe fryzury na co dzień. Tylko jaka jest idealna fryzura do szkoły lub pracy? Oczywiście warkocze! Sprawdź, jakie warkocze możesz zrobić na co dzień, żeby wyglądać modnie i stylowo. Do tego warkocz to jedna z najwygodniejszych fryzur!

Tagi: fryzury 2014, galeria fryzur, JAK SIĘ UCZESAĆ DO PRACY, JAK SIĘ UCZESAĆ DO SZKOŁY, warkocz

FRYZURY 2014. Pomysły na fryzury do szkoły lub pracy. GALERIA FRYZUR

fot: BULLS

Codzienna fryzura do pracy lub szkoły powinna być nie tylko wygodna, ale także stylowa. Świetnym pomysłem na fryzurę jest warkocz! Na szczęście takie uczesanie nie wyjdzie z mody w 2014 roku, wręcz przeciwnie. Warkocz zyskał spore znaczenie i pojawia się nawet na czerwonych dywanach. Do tego można go robić na wiele sposobów, dzięki czemu każdego dnia będziesz wyglądać inaczej.

Zobacz też: FRYZURY 2014. Warkocze hitem sezonu jesień zima 2013/14. Zobacz, jak warkocz noszą gwiazdy!

Jaki warkocz zrobić na co dzień?

Robiąc warkocz, inspiruj się gwiazdami! One pokochały warkocze w różnym wydaniu. Warkocz pojawia się w roli opaski przy rozpuszczonych lub związanych włosach. Nie brakuje też korony z warkocza lub warkocza oplecionego wokół gumki, która utrzymuje wysoki kucyk. Świetnie wygląda też klasyczny warkocz lub luźny kłos zapleciony z boku głowy.

Nie ma znaczenia, czy Twój warkocz będzie idealnie zapleciony lub będzie wystawało z niego mnóstwo krótszych włosów - nawet takie uczesanie wygląda świetnie i stylowo.

Zobacz też: FRYZURY 2014: Modne fryzury z warkoczem [GALERIA FRYZUR]

Do tego warkocze są bardzo wygodne. Dzięki temu uczesaniu włosy nie będą Ci przeszkadzać podczas wykonywania codziennych czynności.

Zobacz, jakie warkocze uwielbiają gwiazdy i inspiruj się ich stylem!

poprzedni
nastepny
FRYZURY 2014. Pomysły na fryzury do szkoły lub pracy. GALERIA FRYZUR
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 23.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również