szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Modne fryzury bob 2013. Jakie fryzury wybrały gwiazdy?

FRYZURY BOB 2013. Zobacz jakie cięcie wybrały gwiazdy!

Fryzury bob to jedne z najmodniejszych fryzur 2013 roku. O tym uroczym cięciu postanowiły przypomnieć niedawno Karlie Kloss i Beyonce. Klasyczny bob stał się popularny także wśród polskich gwiazd. Noszą go m.in. Agnieszka Szulim, Weronika Książkiewicz, Honorata "Honey" Skarbek i Kasia Cichopek. Jakie cięcia wybrały w tym roku polskie i zagraniczne celebrytki? Oto najmodniejsze fryzury bob 2013!

Tagi: bob, bob długi, bob fryzury damskie, bob z grzywką, fryzury, fryzury 2013, fryzury bob, fryzury bob 2013, modne fryzury 2013

FRYZURY BOB: Trend wśród gwiazd

fot: BULLS

Po fryzury bob chętnie sięgają gwiazdy i tysiące kobiet, które chciałby modnie i efektownie odmienić look. O olbrzymiej popularności boba świadczy fakt, że to cięcie regularnie powraca na głowy celebrytek oraz dość często pojawia się na wybiegach. Wśród gwiazd pojawiła się nawet pewna prawidłowość: na tę fryzurę decydują się niemal zawsze gdy chcą widocznej zmiany ale jednocześnie pragną zachować kobiecą długość.

Poza tym gwiazdy świetnie zdają sobie sprawę z wielu dobroczynnych cech fryzury bob. Działa ona odmładzająco, jest kobieca, elegancka i ponadczasowa. W dodatku pozwala na różną stylizację włosów i w niemal każdej wygląda świetnie.

Niektóre z celebrytek, jak Gwyneth Paltrow czy Jennifer Aniston, starają się regularnie korzystać z uroków fryzury bob, przez co zdążyły już nawet uczynić go swoim znakiem rozpoznawczym. Przez długie lata bob kojarzony był także z Victorią Beckham. To właśnie Posh Spice przypomniała światu o krótkiej fryzurce z prostych włosów z lekko uniesionym tyłem. Za jej przykładem poszła m.in. Paris Hilton a także jej koleżanka z Simple Life Nicole Richie.

Niemałą zasługę w popularyzowaniu fryzury bob miała Katie Holmes. Jej krótki bob z grzywką do dziś uważany jest za jedną z najpiękniejszych fryzur Hollywood. W 2013 roku o podobnym cięciu przypomina modelka Karlie Kloss. Boba z grzywką lansuje ponownie Nicole Richie a na klasyczne wydanie boba zdecydowała się niedawno Beyonce i Nicki Minaj.

Moda na fryzurę bob pojawiła się także wśród polskich celebrytek. W ciągu ostatniego roku w takiej fryzurze zaprezentowały się Honorata "Honey" Skarbek, Agnieszka Szulim, Weronika Książkiewicz, Magda Mołek i Katarzyna Cichopek.

Zobaczcie jakie fryzury bob wybrały gwiazdy w 2013 roku.

poprzedni
nastepny
FRYZURY BOB: Trend wśród gwiazd

Karlie Kloss

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 20.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Fryzury w stylu lat 80. Blond loki hitem sezonu?
Fryzury w stylu lat 80. Blond ...

Jakie fryzury będą modne? Blond loki rodem z lat 80. znalazły się na letniej liście trendów. Retro powraca w nowej odsłonie! Sprawdźcie, jak zmieniły swoje fryzury polskie supermodelki Anja Rubik i Magda ...

Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ZDJĘĆ]
Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ...

Jakie fryzury są idealne dla dojrzałych kobiet 50+? Najlepiej sprawdzają się fryzury z krótkich włosów, które łatwo modelować i pielęgnować. Odsłaniając twarz i podkreślając owal twarzy można skutecznie odjąć sobie kilka lat ...