szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Modne fryzury zwiększające objętość włosów

Fryzury dla cienkich włosów. Te cięcia zwiększają objętość!

Cienkie włosy potrzebują specjalnej fryzury, by nie wyglądały na płaskie i oklapnięte. Wystarczy dobre cięcie, odpowiednie produkty oraz odpowiednia stylizacja, by cienkie włosy zyskały pożądana objętość. Zobacz najlepsze fryzury dla cienkich włosów i wypróbują jedną z nich!

Tagi: cienkie włosy fryzury, cienkie włosy jaka fryzura, fryzury, fryzury cienkie włosy, fryzury damskie, fryzury dla cienkich włosów, fryzury krótkie, krótkie fryzury, krótkie fryzury z grzywką

Fryzury dla cienkich włosów

Fryzury dla cienkich włosów: włosy kręcone z wycieniowaną grzywką

Wybór odpowiedniej fryzury dla cienkich włosów nie jest łatwy. Cienkie włosy to bowiem prawdziwa zmora - są zawsze płaskie, oklapnięte i bez wyrazu. Brak gęstości sprawia, że mało efektownie prezentuje się na nich wiele uczesań jak choćby warkocz czy kok. W takiej sytuacji jedynym wyjściem wydaje się regularne stosowanie odpowiednich kosmetyków zwiększających objętość włosów. Jednak jak wiadomo, dają one doraźny efekt. Najczęściej po kilku godzinach nie ma śladu po gęstej fryzurze.

Co w takim razie zrobić, by cienkie włosy nabrały objętości i cały czas prezentowały się jak okazał czupryna? Przede wszystkim trzeba postawić na właściwe cięcie. Dobór właściwej fryzury dla cienkich włosów to klucz do sukcesu.

Najlepsze fryzury dla cienkich włosów

Nic tak dobrze nie działa na cienkie włosy jak odpowiednie cięcie i stylizacja. Dobrze dobrana fryzura sprawi, że włosów optycznie przybędzie a całość wyda się pełniejsza. W przypadku cienkich włosów najlepiej sprawdzają się fryzury krótkie i wycieniowane. Szczególnie warto skusić się na modne obecnie krótkie fryzury pixie oraz cięcia typu shag (jak u Carey Mulligan). Te ostatnie nadadzą płaskim włosom sporo dynamizmu. Ważne jest zatem, by włosy były ścinane warstwowo, przy czym spodnie warstwy powinny być nieco krótsze niż wierzchnie.

Idealne fryzury dla cienkich włosów to także klasyczny bob. Im krótsza jego długość, tym włosy wydadzą się gęstsze. Korzystnie prezentują się także fryzury z prostą grzywką, najlepiej wycieniowaną i kończącą się tuż przed brwiami. Można ją dodatkowo "zagęścić", farbując kilka spodnich pasm kolorem ciemniejszym o trzy tony od włosów z wierzchu. W ten sposób stworzymy złudzenie naturalnej głębi.

Cienkie włosy można także sprytnie zatuszować, podkręcając je na szczotce lub zawijając lokówką. Ta opcja jest szczególnie polecana w przypadku włosów półdługich i dłuższych. Delikatne skręty sprawiają, że smętnie zwisające włosy nabiorą nagle pożądanej objętości.

Polecane fryzury dla cienkich włosów obejrzysz w galerii. Zobacz jak gwiazdom udało się wybrnąć z problemu oklapłych włosów!

poprzedni
nastepny
Fryzury dla cienkich włosów

Fryzury dla cienkich włosów - krótkie, wycieniowane włosy

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Publikacja: 18.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Fryzury w stylu lat 80. Blond loki hitem sezonu?
Fryzury w stylu lat 80. Blond ...

Jakie fryzury będą modne? Blond loki rodem z lat 80. znalazły się na letniej liście trendów. Retro powraca w nowej odsłonie! Sprawdźcie, jak zmieniły swoje fryzury polskie supermodelki Anja Rubik i Magda ...

Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ZDJĘĆ]
Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ...

Jakie fryzury są idealne dla dojrzałych kobiet 50+? Najlepiej sprawdzają się fryzury z krótkich włosów, które łatwo modelować i pielęgnować. Odsłaniając twarz i podkreślając owal twarzy można skutecznie odjąć sobie kilka lat ...