szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Fryzury gwiazd. Modne fryzury modelek, aktorek i piosenkarek

Fryzury gwiazd! Aktorki, modelki i piosenkarki, które słyną z ciekawych fryzur

Fryzury gwiazd! Najsławniejsze fryzury znanych aktorek, piosenkarek i modelek. Zobacz z jakiej fryzury znana jest Sarah Jessica Parker, Rihanna i Katy Perry. Dowiedz się o fenomenie krótkich włosów Agyness Deyn i stylizacji undercut. Zobacz najbardziej charakterystyczne fryzury sławnych kobiet i zagłosuj na najlepszą i najgorszą. Masz już swoje faworytki?

Tagi: fryzura undercut, fryzury gwiazd, jak czeszą się gwiazdy, kelly osbourn włosy, kolorowe włosy, modne fryzury, modne fryzury 2013, modne upięcia, rihanna fryzura, rihanna włosy, undercut

poprzedni
następny
Fryzury gwiazd! Aktorki, modelki i piosenkarki, które słyną z ciekawych fryzur

Kelly Osbourn stała się rozpoznawalna dzięki rodzinnemu reality show w stacji MTV. Zawsze była zbuntowana i często zmieniała swój styl. Osbourn od najmłodszych lat interesowała się muzyką i aktorstwem. Nagrała 3 płyty i zagrała w filmie Austin Powers i Złoty Członek. Wzięła również udział w programie Dancing with the stars i zajęła 3. miejsce. Kelly zawsze miała problem z nadwagą, kiczowatym stylem i kiepską fryzurą. Jednak odkąd współprowadzi program Fashion Police zmieniła się nie do poznania! Z brzydkiego kaczątka stała się pięknym łabędziem, schudła, zapuściła włosy i ufarbowała je na bladofioletowy kolor. Trzeba przyznać, że wygląda rewelacyjnie! Zobacz: WARKOCZ: modne fryzury gwiazd. Jak zapleść warkocz modnie i efektownie?

1
hot %

Wszystkich głosów

not %

Autor: natalia kovacs

Publikacja: 10.04.2013, Aktualizacja: