szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Fryzury gwiazd na Met Gala 2014: Najlepsze looki gwiazd!

Fryzury gwiazd na Met Gala 2014 nie przyciągają aż tyle uwagi, co ich stroje, ale to równie ważny element stylizacji. W tym roku królowały fale i naturalne loki, choć niektóre gwiazdy postawiły na odważniejsze uczesania. Zobacz najlepsze fryzury gwiazd na Met Gala 2014!

Tagi: fryzury, fryzury gwiazd, met gala 2014

Fryzury gwiazd na Met Gala 2014: Najlepsze looki gwiazd!

Fryzury gwiazd na tegorocznej Met Gali 2014 nie zaskoczyły nas tak bardzo, jak ich okazałe kreacje. Większość postawiła na klasyczną elegancję, która w tym roku była motywem przewodnim nowojorskiej imprezy. Mogliśmy zobaczyć prawdziwy przegląd naturalnych fal i zmysłowych loków, ale nie obyło się też bez oryginalniejszych uczesań!

Na fale rodem ze złotej epoki Hollywood zdecydowała się Blake Lively. Gwiazda serialu Plotkara przyzwyczaiła nas już do tego, że chętnie eksponuje swoje złote włosy i czesze się tak, by były ważnym elementem stylizacji. Nie inaczej było tym razem - Blake idealnie dobrała fryzurę do syreniej sukni. Włosy mocno zaczesane na bok ułożyła w kaskadę idealnie wymodelowanych fal. To wspaniała fryzura na wielkie wyjścia!

Wielbicielki swobody i luźnego looku na pewno docenią warkocz Emmy Stone. To fryzura, która królowała na pokazach na wiosnę lato 2014 i to dokładnie w takiej wersji, jaką wybrała Emma - uczesanej jakby od niechcenia, mocno roztrzepanej. Emma Stone wygląda trochę jakby dopiero wstała z łóżka, ale nie dajcie się zmylić - nic w tej fryzurze nie jest przypadkowe! Warkocz idealnie komponuje się z różowym topem i spódnicą Emmy. Całość wygląda wiosennie i bardzo dziewczęco.

Przeczytaj więcej o fryzurach gwiazd >>>

Loki w naturalnej wersji wybrała piękna Georgia May Jagger. Podobnie jak Blake Lively, zdecydowała się zaczesać włosy na bok. Jednak w przeciwieństwie do aktorki, postawiła na lekko zakręcone końcówki. Wyjątkiem jest pasmo włosów okalające twarz modelki - zostało podkręcone tak, by nadać całości eleganckiego wyrazu.

W galerii zobaczycie najciekawsze fryzury gwiazd z Met Gala 2014 - która z nich podoba się wam najbardziej?

poprzedni
nastepny
Victoria Beckham

Victoria Beckham

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Publikacja: 06.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również