szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Festiwal w Cannes 2013 - galeria fryzur gwiazd

Fryzury wieczorowe gwiazd z festiwalu w Cannes 2013. Najpiękniejsze uczesania z czerwonego dywanu!

Przeglądamy najlepsze fryzury wieczorowe z festiwalu w Cannes 2013. Na czerwonym dywanie królowały proste upięcia i eleganckie fryzury z loków. Zobacz najpiękniejsze uczesania gwiazd z czerwonego dywanu!

Tagi: cannes 2013 fryzury, festiwal cannes, fryzury, fryzury 2013, fryzury cannes 2013, fryzury damskie, fryzury kok, fryzury na wieczór, fryzury wieczorowe, kok fryzury, modne fryzury, WIECZORNE FRYZURY

Fryzury wieczorowe gwiazd z festiwalu w Cannes 2013. Zobacz najpiękniejsze uczesania z czerwonego dywanu!

Cara Delevingne Cannes 2013

fot: BULLS

Festiwal w Cannes 2013 to nie tylko wielka impreza filmowa ale prawdziwy święto mody. To tuja można podejrzeć najgorętsze trendy sezonu oraz najmodniejsze fryzury wieczorowe. Te ostatnie zdecydowanie zasługują na uwagę, bo pojawiło się tu sporo inspirujących uczesań.

Jakie fryzury królowały w tym roku w Cannes? Przede wszystkim proste koki i klasyczne uczesania z loków. Gwiazdy postawiły raczej na skromne uczesania ale za to bardzo kobiece i szykowne. Pojawiły się niskie koki upięte z mocno skręconych pasm, luźne warkocze oraz różne warianty fryzury z lokami.

To właśnie rozpuszczone włosy cieszyły się największym powodzeniem wśród fryzur wieczorowych. Celebrytki pojawiały się romantycznych skrętach lub eleganckich fryzurach retro. Styl Hollywood lat 40. przypomniały m.in. Nicole Kidman, Lana Del Rey i Cara Delevingne.

Na szczególną uwagę zasługują wieczorowe fryzury Carey Mulligan i Cheryl Cole. Podczas kilku dni festiwalu gwiazda filmu Wielki Gatsby zaprezentowała się w kilku dziewczęcych upięciach, z których najpiękniej prezentował się koczek upięty ze skręconych pasm (pierwsze zdjęcie). Cheryl Cole pokazała się zaś w luźno zaplecionym warkoczu.

Zobacz także: ELEGANCKIE KOKI. Jak je modnie upiąć?>>>

Zobacz także: Koki i upięcia w stylu lat 60. Retro look powraca na wiosnę!>>>

poprzedni
nastepny
Fryzury wieczorowe gwiazd z festiwalu w Cannes 2013. Zobacz najpiękniejsze uczesania z czerwonego dywanu!

Carey Mulligan Cannes 2013

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 20.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Fryzury w stylu lat 80. Blond loki hitem sezonu?
Fryzury w stylu lat 80. Blond ...

Jakie fryzury będą modne? Blond loki rodem z lat 80. znalazły się na letniej liście trendów. Retro powraca w nowej odsłonie! Sprawdźcie, jak zmieniły swoje fryzury polskie supermodelki Anja Rubik i Magda ...

Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ZDJĘĆ]
Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ...

Jakie fryzury są idealne dla dojrzałych kobiet 50+? Najlepiej sprawdzają się fryzury z krótkich włosów, które łatwo modelować i pielęgnować. Odsłaniając twarz i podkreślając owal twarzy można skutecznie odjąć sobie kilka lat ...