szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Modne fryzury: koki i upięcia

FRYZURY KROK PO KROKU: upięcie włosów w stylu Keiry Knightley

Fryzury Keiry Knightley to przeważnie romantyczne koki i upięcia oraz wyrafinowane sploty. Gwiazda wybiera fryzury jak najlepiej podkreślające jej subtelną urodę i delikatny charakter. Jeśli tak jak Keira uwielbiasz romantyczne fryzury, wypróbuj to upięcie włosów, które aktorka zaprezentowała na festiwalu filmowym w Toronto w 2007 roku. Przedstawiamy, jak krok po kroku zrobić taką fryzurę.

Tagi: fryzura, fryzury, fryzury damskie, fryzury kok, jak upiąć kok, keira knightley fryzury, kok, kok hiszpański, koki, koki i upiecia, modne fryzury, modne koki, niski kok, uczesania, upiecia wlosow, upięcia włosów, włosy koki

FRYZURY KROK PO KROKU: upięcie włosów w stylu Keiry Knightley

Modne fryzury: upięcie włosów w stylu Keiry Knightley

fot: BULLS

Keira Knightley uwielbia romantyczne koki i upięcia, a my uwielbiamy podpatrywać jej fryzury. W tym upięciu aktorka pojawiła się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto 2007 na premierze filmu Jedwab. Gwiazda upięła włosy nisko nad karkiem, rozdzielając przedtem włosy na środku głowy i wywijając na zewnątrz. W efekcie otrzymała efektowną i bardzo kobiecą fryzurę przypominającą niski kok, która świetnie podkreśliła jej subtelne rysy. Jak wykonać to upięcie włosów w stylu Keiry Knightley? Pokazujemy krok po kroku.

Czego potrzebujesz do wykonania fryzury Keiry Knigtley?

Wbrew pozorom zaprezentowana fryzura Keiry Knightley nie jest trudna do wykonania. Dużo jednak zależy od tego, jakie masz włosy. Jeśli miękkie, gęste, w miarę równe i podatne na układanie, to ta fryzura jest dla ciebie. Zanim przystąpisz do jej wykonania, przygotuj odpowiednio włosy. Powinny być idealnie gładkie i błyszczące. Użyj wygładzającego włosy szamponu lub odżywki. Aby włosy lepiej się układały, wetrzyj w nie piankę mocno utrwalającą. Przydadzą się średniej grubości wałki do włosów z gąbki , dużo wsuwek oraz lakier do włosów.

Fryzura Keiry Knightley krok po kroku

Na początek przygotuj odpowiednio włosy. Po umyciu i wtarciu pianki, dokładnie je rozczesz. Utwórz przedziałek na środku głowy. Nawiń włosy na długie wałki z gąbki (wywiń je na zewnątrz do połowy długości). Nawiń w sumie trzy pasma: dwa z boku, jedno z tyłu.

Po zdjęciu wałków, włosy wywiną się w górę, dzięki czemu łatwiej ci będzie je zawinąć w efektowny wałek. Pasma boczne zwiń mocno, zaczynając w połowie długości włosów. Skieruj oba zwinięte pasma do tyły i upnij wsuwkami tuż nad karkiem. Resztę włosów wypuść swobodnie i połącz je z pasmem tylny.

Teraz zwiń pozostałe włosy w kierunku głowy, chowając do środka luźne włosy z pasm bocznych. Postaraj się by zwinięte włosy tworzyły elegancki, ścisły wałek, bez wystających kosmyków. Fryzurę umocuj wsuwkami. Na koniec spryskaj włosy dużą ilością lakieru.

Fryzura w stylu Keiry Knightley gotowa!

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 19.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Fryzura w stylu Emmy Stone: Uczesz się jak gwiazda!
Fryzura w stylu Emmy Stone: Uczesz ...

Fryzury Emmy Stone to świetna inspiracja dla tych z Was, które lubią ciekawe uczesania i metamorfozy. Aktorka słynie nie tylko z doskonałego stylu i modnych fryzur, ale też z częstych zmian koloru ...

Pastelowe pasma we włosach hitem lata 2014 [WIDEO]
Pastelowe pasma we włosach hitem lata ...

W sezonie letnim 2014 modne są niebieskie lub różowe pastelowe pasma we włosach. Mogą być one doczepione lub możemy pofarbować własne pasma włosów. Takie kontrolowane szaleństwo na głowie nie musi wpływać na ...

MODNE FRYZURY na lato 2014: warkocze, fale i uczesania "na mokro"
MODNE FRYZURY na lato 2014: warkocze, ...

Modne fryzury wcale nie muszą być skomplikowane, a do ich stworzenia nie trzeb używać całej gamy kosmetyków. Przedstawiamy Wam modne fryzury na lato 2014, które będziecie mogły stworzyć w ciągu kilku minut!