szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
FRYZURY. Jakie fryzury sa modne? Krótkie włosy Coco Rochy

FRYZURY KRÓTKIE WŁOSY. Coco Rocha obcięła włosy. Wygląda lepiej?

Coco Rocha postawiła na ostre cięcie! Jedna z najsłynniejszych modelek przeszła drastyczną metamorfozę i obcięła swoje długie włosy. Czy Coco wygląda teraz lepiej? Zainspiruj się krótką fryzurą gwiazdy wybiegów!

Tagi: COCA ROCHA, fryzury, fryzury 2014, fryzury dla krótkich włosów, krótkie fryzury 2014, krótkie włosy fryzury, POMYSŁ NA FRYZURE

FRYZURY KRÓTKIE WŁOSY. Coco Rocha obcięła włosy. Wygląda lepiej?

Nowa fryzura Coco Rochy.

- To pierwsza sesja Coco Rochy w nowej fryzurze - Niewiele modelek decyduje się na takie zmiany, a szkoda.

fot: Instagram Coco Rocha

Coco Rocha jest jedną z najpopularniejszych modelek i znajduje się na 15. miejscu w rankingu najlepiej zarabiających twarzy w branży. Można się domyślać, że każda część jej ciała jest niezwykle cenna, dlatego tak prozaiczną czynność, jaką jest obcięcie włosów, Coco musi omówić ze swoim agentami!

W końcu modelce udało się jednak dogadać z agentami i postanowiła obciąć swoje włosy. Myli się ten, kto sądzi, że modelka po prostu poszła do fryzjera i tyle. O nie! Całej akcji ścinania włosów patronował magazyn Allure, który przy okazji wszystko dokładnie opisał. Dzięki temu wiemy, że autorem ostrego cięcia na głowie modelki jest uwielbiany przez gwiazdy stylista fryzur - Anh Co Tran, który przyleciał z Los Angeles do Nowego Jorku specjalnie dla Coco!

Zobacz też: KRÓTKIE FRYZURY. Modne fryzury dla krótkich włosów [GALERIA]

Teraz Coco może już pochwalić się bardzo krótkimi włosami. Ponoć fryzura, która powstała na głowie modelki, była inspirowana stylem Tildy Swinton. Podoba się Wam nowa fryzura Coco? A może same teraz zdecydujecie się na ostre cięcie?

poprzedni
nastepny
FRYZURY KRÓTKIE WŁOSY. Coco Rocha obcięła włosy. Wygląda lepiej?

Nowa fryzura Coco Rochy.

- To pierwsza sesja Coco Rochy w nowej fryzurze - Niewiele modelek decyduje się na takie zmiany, a szkoda.

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: Instagram Coco Rocha

Publikacja: 13.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
FRYZURY 2013. Lady Gaga w ciemnych włosach i z prostą grzywką. Wygląda lepiej?
FRYZURY 2013. Lady Gaga w ciemnych ...

Lady Gaga znów zmieniła image! Tym razem zaprezentowała się w nowej fryzurze - długich prostych i wycieniowanych ciemnych włosach z prostą grzywką. Takie fryzury będą hitem jesienią 2013 roku!

FRYZURY. Wygodne i modne krótkie fryzury w stylu Rihanny
FRYZURY. Wygodne i modne krótkie fryzury ...

Chcesz skrócić włosy, a nie masz pomysłu na modną krótką fryzurę? Zainspiruj się fryzurami Rihanny! Gwiazda zaprezentowała już tyle fryzur, że zapewne każda kobieta bez problemu znajdzie wśród nich uczesanie dla siebie.