szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Modne fryzury dla włosów kręconych

Loki i fale powracają! Zobacz jak je modnie nosić

Masz loki? To dobrze, bo fryzury z lokami znów będą na fali! I to wcale nie te grzeczne i uładzone. Na pokazach pojawiły się napuszone fryzury z lokami, rozwichrzone fale, zmierzwione skręty i karbowane włosy. Nareszcie twoje puszące się włosy maja szansę stać się autem. Wykorzystaj je do stworzenia modnej fryzury w stylu tych z pokazów Marca Jacobsa, Roberta Cavalli, L'Wren Scott czy Bottegi Venety.

Tagi: fryzury, fryzury fale, fryzury z lokami, jak zrobic loki, kręcone włosy fryzury, loki, loki fale, loki fryzury, loki włosy, modne fryzury, włosy kręcone fryzury

FRYZURY 2013. Loki i fale powracają na wybiegi! Zobacz jak je modnie nosić

Fryzura z pokazu Just Cavalli jesień zima 2013/2014

fot: BULLS

Od lat próbujesz ujarzmić swoje loki prostownicą i mnóstwem specyfików wygładzających włosy? W tym roku wreszcie będzie mogła od tego odpocząć. Na jesienno-zimowych wybiegach 2013/2014 pojawiło się mnóstwo fryzur z lokami i to bynajmniej nie z perfekcyjnie zakręconymi francuzami! Modne będą napuszone fryzury z drobnych loczków w stylu Katharine Hepburn, lekko rozprostowane fale i karbowane włosy. Fryzury powinny być puszyste i zmierzwione czyli takie, jakie zazwyczaj masz po wysuszeniu swoich loków;)

Just Cavalli jesień zima 2013/2014

Aby fryzura z lokami była zgodna z najgorętszymi trendami, włosy powinny pozostać do połowy proste, resztę należy rozczesać do uzyskania puszystej fryzury. Na koniec rozdzielamy włosy przedziałkiem - na środku głowy jak u Roberta Cavalli i L'Wren Scott lub z boku głowy jak u Marca Jacobsa. Można zaczesać włosy gładko do tyłu i okiełznać opaską albo tak jak u Bottegi Venety wpiąć z boku wsuwkę.

Zobacz także: MODNE FRYZURY DLA DŁUGICH WŁOSÓW >>

Pamiętaj jednak, że ten pozorny nieład ma swoje granice. Włosy mimo wszystko powinny sprawiać wrażenie zadbanych, miękkich i dobrze odżywionych. Niech skłonność do puszenia się włosów będzie tylko punktem wyjścia do stworzenia modnej fryzury z lokami.

Jak nosić loki w nadchodzącym sezonie? Zainspiruj się fryzurami z jesienno-zimowych pokazów Marca Jacobsa, Roberta Cavalli, L'Wren Scott i Bottegi Venety.

poprzedni
nastepny
FRYZURY 2013. Loki i fale powracają na wybiegi! Zobacz jak je modnie nosić

Fryzura z loków Bottega Veneta jesień zima 2013/2014

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 27.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Fryzury w stylu lat 80. Blond loki hitem sezonu?
Fryzury w stylu lat 80. Blond ...

Jakie fryzury będą modne? Blond loki rodem z lat 80. znalazły się na letniej liście trendów. Retro powraca w nowej odsłonie! Sprawdźcie, jak zmieniły swoje fryzury polskie supermodelki Anja Rubik i Magda ...

Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ZDJĘĆ]
Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ...

Jakie fryzury są idealne dla dojrzałych kobiet 50+? Najlepiej sprawdzają się fryzury z krótkich włosów, które łatwo modelować i pielęgnować. Odsłaniając twarz i podkreślając owal twarzy można skutecznie odjąć sobie kilka lat ...