szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Blog Macademian Girl - modne fryzury Macademian Girl Tamara Gonzales Perea

FRYZURY MACADEMIAN GIRL. Zobacz najlepsze fryzury polskiej blogerki

Przeglądamy fryzury Macademian Girl! Blogerka modowa Tamara Gonzalez Perea, znana jako Macademian Girl, uwielbia eksperymentować nie tylko z modę ale i z fryzurami. Jej uczesania zachwycają oryginalnością, pomysłem i zawsze są mocno na czasie. Jak się okazuje, blog Macademian Girl to prawdziwa skarbnica inspiracji także jeśli chodzi modne fryzury. Zobacz najlepsze fryzury Macademian Girl i zabaw się włosami tak jak ona!

Tagi: fryzury, fryzury damskie, fryzury zdjęcia, galeria fryzur, kok fryzury, kokarda z włosów, koki i upiecia, macademian girl, macademian girl blog, macademian girl fryzura, macademian girl fryzury, modne fryzury, uczesania, upiecia wlosow, upięcia włosów

FRYZURY MACADEMIAN GIRL. Zobacz najlepsze fryzury polskiej blogerki

Fryzura Macademian Girl: luźne upięcie ze skręconych włosów i z zakręconą grzywką, przyozdobione efektownym kwiatem.

fot: Blog Macademian Girl

Zazwyczaj zwracamy uwagę na jej modowe stylizacje i oryginalne ozdoby do włosów, rzadko kiedy jednak przyglądamy się jej fryzurom. A warto, bo Macademian Girl to prawdziwe źródło inspiracji także jeśli chodzi o modne fryzury. Najoryginalniejsza polska blogerka modowa, Tamara Gonzalez Perea, uwielbia eksperymentować z fryzurą i ozdobami do włosów. Do większości stylizacji najchętniej wybiera rozpuszczone i lekko skręcone włosy (znak charakterystyczny - organistoczerwone końcówki) ale lubi też eleganckie upięcia i koki oraz romantyczne fryzury z warkoczem. Nie brakuje oczywiście prawdziwych perełek takich jak kokarda z włosów czy efektowny kok banan upięty z boku głowy.

Podobnie jak w swoich stylizacjach, także i w kwestii fryzury Macademian Girl nie znosi przeciętności. Nawet jeśli decyduje się tylko na zwykłe loki lub proste upięcie, zawsze przyozdabia głowę wystrzałowym toczkiem, stroikiem lub olbrzymią kokardą. Nie trzeba dodawać, że robi to genialnie i z olbrzymim wyczuciem stylu.

Spośród wielu fantastycznych fryzur Macademian Girl wybrałyśmy 12 najciekawszych, którymi warto zainspirować się na wiosnę. Jesteśmy absolutnie oczarowane, a wy?

poprzedni
nastepny
FRYZURY MACADEMIAN GIRL. Zobacz najlepsze fryzury polskiej blogerki

Fryzury Macademian Girl: uroczy kok z warkocza z kokardką, upięty z boku głowy.

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: Blog Macademian Girl

Publikacja: 28.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Macademian Girl w Cannes
Macademian Girl w Cannes

Macademian Girl podbija Cannes! Blogerka poleciała do Francji na zaproszenie Renault, który jest jednym z organizatorów festiwalu. Zobaczcie, jak Macademian Girl spędza czas na Festiwalu w Cannes!

Macademian Girl jest wytykana palcami!
Macademian Girl jest wytykana palcami!

Macademian Girl znana jest ze swojego krzykliwego stylu. Blogerka wybiera różnokolorowe ubrania, mnóstwo dodatków, miksuje fasony i faktury materiałów. Zdecydowanie zwraca na siebie uwagę strojem. Niestety, przez to jest często wytykana palcami!