szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Patrycja Kazadi - fryzury z X Factor

FRYZURY PATRYCJI KAZADI. Wybierz najlepsze fryzury prowadzącej X Factor!

Oceniamy fryzury Patrycji Kazadi! Prowadząca X Factor i You Can Dance uwielbia eksperymentować z fryzurą. Najczęściej widzimy ją z modnym cięciem undercut i wypuszczonymi po jednej stronie włosami, ale z programu na programu stara się wyglądać inaczej. Widzieliśmy ją już z efektownym irokezem, koczkiem, lokami, warkoczem i fantazyjnym "ślimaczkiem" na czubku głowy. W jakiej fryzurze Patrycja Kazadi podobała wam się na najbardziej? Zobaczcie jej najsłynniejsze fryzury i oceńcie je HOT lub NOT.

Tagi: fryzura partycji kazadi, patricia kazadi fryzura, patricia kazadi fryzury x factor, patricia kazadi x factor, patrycja kazadi, patrycja kazadi fryzury, patrycja kazadi x factor, patrycja kazadi zdjęcia

poprzedni
następny
FRYZURY PATRYCJI KAZADI. Wybierz najlepsze fryzury prowadzącej X Factor!

Patrycja Kazadi uwielbia eksperymentować z uczesaniem i kolorem włosów. Widzieliśmy ją już jako blondynkę, rudą, z pasemkami, we włosach prostych i w lokach. Co najlepsze, prowadząca "X Factora" w każdej fryzurze wygląda rewelacyjnie. W jednym z odcinków "You Can Dance" pojawiła się w blond fryzurze z fikuśnym ślimaczkiem. Jak wam się podoba Patrycja w tym wydaniu?

0
hot %

Wszystkich głosów

not %

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 21.03.2013, Aktualizacja: