szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

FRYZURY ŚLUBNE: Jak się uczesać na ślub? Przegląd modnych fryzur ślubnych

Fryzury ślubne to spory problem wszystkich przyszłych panien młodych. Nie wiesz, jaką fryzurę wybrać na swój ślub? Szukaj inspiracji wśród gwiazd, na pokazach mody i w katalogach! Prezentujemy Wam najpopularniejsze fryzury ślubne!

Tagi: fryzury 2014, fryzury na ślub, fryzury ślubne, JAK SIĘ UCZESAĆ NA ŚLUB

FRYZURY ŚLUBNE: Jak się uczesać na ślub?

fot: fot. materiały prasowe, WBF

Fryzury ślubne powinny być modne i pasować do stylu oraz urody przyszłej panny młodej. Do najmodniejszych ślubnych fryzur zalicza się hiszpańskie i tradycyjne koki, fale czy loki. Przyglądając się fryzurom na ślub, które wybrały gwiazdy, zostały zaprezentowane na pokazach mody czy pojawiły się w ślubnych katalogach, można zauważyć, że moda na konkretne ślubne fryzury nie przemija.

Zobacz pomysły na fryzury ślubne!

Agnieszka Popielewicz wybrała na swój ślub stylowy kok hiszpański, który można było podziwiać też w katalogu Elie Saaba. Z kolei Paulina Sykut wybrała naturalny ślubny look z rozpuszczonymi włosami. Na fale i loki stawiała Viola Piekut w swoim katalogu i podczas pokazu mody. Wrażenie robiły też natapirowane i wysoko uniesione koki.

Zobacz przegląd modnych fryzur ślubnych gwiazd, z pokazów mody czy katalogów. Która fryzura ślubna jest według Ciebie najlepsza?

poprzedni
nastepny
Agnieszka Popielewicz

Agnieszka Popielewicz

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: fot. materiały prasowe WBF

Publikacja: 24.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
FRYZURY ŚLUBNE dla panny młodej: Modne koki i kwiatowe dodatki. GALERIA FRYZUR
FRYZURY ŚLUBNE dla panny młodej: Modne ...

Jaką fryzurę powinna wybrać panna młoda na ślub? Przede wszystkim wygodną, elegancką i modną! Ślubna fryzura powinna pasować do kreacji i podkreślać urodę panny młodej. Zobacz naszą galerię fryzur idealnych na ślub!

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...