szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Fryzury w stylu Jennifer Garner: Loki, fale i upięcia w stylu gwiazdy

By wybrać modną fryzurę najlepiej przyjrzeć się stylowi gwiazdy, której uczesania najbardziej nam się podobają. Dziś postanowiliśmy zaprezentować wam fryzury Jennifer Garner. Zobacz jakie fale, loki czy inne uczesania wybiera aktorka na ważne wydarzenia!

Tagi: fryzury, fryzury gwiazd, fryzury wiosna 2014, jennifer garner, modne fryzury

Fryzury w stylu Jennifer Garner: Loki, fale i upięcia w stylu gwiazdy

Jennifer Garner to zapracowana kobieta - jej fryzury muszą więc być nie tylko modne, ale i w miarę szybkie do przygotowania. Aktorka ma trójkę dzieci, gra w filmach, często pojawia się w wywiadach lub na czerwonym dywanie. Do tego, musi pełnić obowiązki żony sławnego męża, czyli gwiazdy Hollywood, Bena Afflecka. Jakie fryzury wybiera?

Modne fryzury w stylu Jennifer Garner

Choć Jennifer Garner jest miłośniczką koków i upięć, styliści zazwyczaj rozpuszczają jej włosy tak, by swobodnie opadały na ramiona. Aktorka ma delikatną urodę, ale też wyraźnie zarysowaną szczękę. Rozpuszczone, zazwyczaj pofalowane włosy nadają rysom subtelności i łagodzą owal twarzy.

Delikatne fale to jedna z modnych fryzur na wiosnę 2014. To także jedno z najczęstszych uczesań, jakie prezentuje Jennifer podczas ważnych wyjść. Włosy wyglądają jakby aktorka po prostu je umyła, wysuszyła i wyszła z domu, ale uwierz nam - przygotowanie takich naturalnych fal to pracochłonny proces. Zwłaszcza, że po umyciu włosy Garner są idealnie proste!

Przy tak mocno jak u Jennifer zarysowanym kształcie czaszki, jej włosy zazwyczaj swobodnie okalają twarz i zasłaniają jej kontur. Nawet jeśli aktorka ma włosy upięte do tyłu, swobodne kosmyki są puszczone na jej ramiona tak, by lekko zasłonić twarz. Gwiazda wygląda dzięki temu bardzo dziewczęco i delikatnie.

Zobacz modne fryzury w stylu Jennifer Garner!

Sprawdź inne fryzury modne wiosną 2014! >>>

poprzedni
nastepny
Fryzury w stylu Jennifer Garner: Loki, fale i upięcia w stylu gwiazdy
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Publikacja: 01.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Fryzura w stylu Emmy Stone: Uczesz się jak gwiazda!
Fryzura w stylu Emmy Stone: Uczesz ...

Fryzury Emmy Stone to świetna inspiracja dla tych z Was, które lubią ciekawe uczesania i metamorfozy. Aktorka słynie nie tylko z doskonałego stylu i modnych fryzur, ale też z częstych zmian koloru ...

Pastelowe pasma we włosach hitem lata 2014 [WIDEO]
Pastelowe pasma we włosach hitem lata ...

W sezonie letnim 2014 modne są niebieskie lub różowe pastelowe pasma we włosach. Mogą być one doczepione lub możemy pofarbować własne pasma włosów. Takie kontrolowane szaleństwo na głowie nie musi wpływać na ...

MODNE FRYZURY na lato 2014: warkocze, fale i uczesania "na mokro"
MODNE FRYZURY na lato 2014: warkocze, ...

Modne fryzury wcale nie muszą być skomplikowane, a do ich stworzenia nie trzeb używać całej gamy kosmetyków. Przedstawiamy Wam modne fryzury na lato 2014, które będziecie mogły stworzyć w ciągu kilku minut!