szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Modne krótkie fryzury w stylu gwiazd

FRYZURY. Wygodne i modne krótkie fryzury w stylu Rihanny

Chcesz skrócić włosy, a nie masz pomysłu na modną krótką fryzurę? Zainspiruj się fryzurami Rihanny! Gwiazda zaprezentowała już tyle fryzur, że zapewne każda kobieta bez problemu znajdzie wśród nich uczesanie dla siebie.

Tagi: fryzury, fryzury 2014, fryzury dla krótkich włosów, fryzury krótkie włosy, FRYZURY W STYLU GWIAZD, FRYZURY W STYLU RIHANNY, gwiazdy fryzury, krótkie fryzury 2014, KRÓTKIE FRYZURY GWIAZD, KRÓTKIE FRYZURY RIHANNA, krótkie włosy fryzury, rihanna

FRYZURY 2014. Wygodne i modne krótkie fryzury w stylu Rihanny

Zainspiruj się fryzurami Rihanny!

fot: BULLS

Krótkie fryzury są idealne na lato! Dzięki nim włosy przestają nam przeszkadzać podczas upalnych dni. Są lekkie i układają się same, a my nie musimy tracić czasu na wymyślanie i tworzenie oryginalnych upięć.

Problem pojawia się jedynie na początku, gdy już decydujemy się na krótką fryzurę, ale kompletnie nie mamy pomysłu na to, jak ona ma wyglądać! Z pomocą przychodzą nam... gwiazdy! To właśnie one i ich fryzury mogą stać się wspaniałym źródłem inspiracji.

Fryzura w stylu gwiazdy

Bez wątpienia jedną z największych gwiazd, która chętnie eksperymentuje ze swoim wizerunkiem, a tym samym zaprezentowała już światu mnóstwo fryzur, jest Rihanna! Gwiazda miała już na głowie chyba wszystkie możliwe wariacje na temat krótkich fryzur.

Krótkie włosy Rihanny zawsze świetnie wpisywały się w jej aktualny styl. Dlatego wśród nich znajdziemy zarówno grzecznego boba, trochę bardziej szalonego asymetrycznego boba, jeżyka, irokeza, fale lub loki.

Rihanna miała już tyle fryzur, że z całą pewnością każda kobieta znajdzie wśród nich idealne uczesanie dla siebie!

Zobacz też: STYL RIHANNY: look od Givenchy podczas koncertu trasy koncertowej Diamonds [zdjęcia!]

Zobaczcie galerię fryzur Rihanny. Która Wam się najbardziej podoba?

poprzedni
nastepny
FRYZURY 2014. Wygodne i modne krótkie fryzury w stylu Rihanny

Zainspiruj się fryzurami Rihanny!

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 15.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
FRYZURY 2013. Lady Gaga w ciemnych włosach i z prostą grzywką. Wygląda lepiej?
FRYZURY 2013. Lady Gaga w ciemnych ...

Lady Gaga znów zmieniła image! Tym razem zaprezentowała się w nowej fryzurze - długich prostych i wycieniowanych ciemnych włosach z prostą grzywką. Takie fryzury będą hitem jesienią 2013 roku!