szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Galeria fryzur - modne fryzury z warkoczem

Fryzury z warkoczem: 12 pomysłów na warkocz prosto z wybiegów

Fryzury z warkoczem wciąż na topie! Tym razem jednak stawiamy na eksperyment z klasyką, czyli tradycyjnym warkoczem. Jakie fryzury z warkoczem będą modne w sezonie jesień zima 2014? Zajrzyjcie do naszej galerii!

Tagi: fryzury, fryzury z warkoczem, galeria fryzur, warkocz

Fryzury z warkoczem

Fryzury z warkoczem

fot: BULLS

Fryzury z warkoczem utrzymują się w czołówce trendów od kilku dobrych sezonów i jak na razie nie zapowiada się, by coś miało ulec zmianie. Na pokazach jesień zima 2014/2015 pojawiło się sporo propozycji plecionych fryzur. Powróciły niemal wszystkie warianty fryzury z warkoczem, jakie były na topie w ostatnich latach: warkocz klasyczny, francuski, a la rybi ogon, korona z warkocza a także dwa warkoczyki plecione po bokach głowy.

Zaskoczenia raczej nie ma, ale nie oznacza to, że pojawiły się nowe, ciekawe pomysły na fryzury z warkoczem. Styliści postanowili wziąć na warsztat tradycyjny warkocz  i trochę poeksperymentować z jego formą. Tak więc pojawiły się dość oryginalne sploty oraz misterne konstrukcje z wielu pasm włosów.

Niezwykle romantycznie prezentują się fryzury z pokazów z pokazów Temperley London oraz Simone Rocha. Pomysł na dziewczęcy look w nieco ludowym - koronę z warkocza ze wstążką - wydaniu proponuje Bora Aksu. Podobnie dziewczęco wyglądają fryzury z warkoczem z pokazu Marca Jacobsa, Givenchy i Jeana Pierre'a Braganzy. Nic jednak nie przebije wrażenia jakie robi pleciona fryzura z pokazu Alexanda McQueena - fantazyjny "czepek" z warkoczy zaplecionych wokół głowy.

Zobacz więcej pomysłów na modne FRYZURY Z WARKOCZEM>>>>

poprzedni
nastepny
Fryzury z warkoczem

Bora Aksu

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 18.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Fryzury w stylu lat 80. Blond loki hitem sezonu?
Fryzury w stylu lat 80. Blond ...

Jakie fryzury będą modne? Blond loki rodem z lat 80. znalazły się na letniej liście trendów. Retro powraca w nowej odsłonie! Sprawdźcie, jak zmieniły swoje fryzury polskie supermodelki Anja Rubik i Magda ...

Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ZDJĘĆ]
Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ...

Jakie fryzury są idealne dla dojrzałych kobiet 50+? Najlepiej sprawdzają się fryzury z krótkich włosów, które łatwo modelować i pielęgnować. Odsłaniając twarz i podkreślając owal twarzy można skutecznie odjąć sobie kilka lat ...