szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
KATE MIDDLETON URODZIŁA. FRYZURY księżnej Kate

KATE MIDDLETON URODZIŁA? Zanim księżna urodzi, zobacz jej fryzury! GALERIA FRYZUR Kate Middleton

Kate Middleton rodzi swoje pierwsze dziecko, a tymczasem my wzięliśmy pod lupę jej fryzury! Jak się czesze księżna Cambridge? Bez problemu możesz skopiować jej fryzury, bo są bardzo proste do wykonania!

Tagi: fryzury, fryzury 2013, FRYZURY KATE MIDDLETON, galeria fryzur, kate middleton, kate middleton dziecko, kate middleton urodziła, księżna kate, KSIĘŻNA KATE DZIECKO, KSIĘŻNA KATE URODZIŁA, modne fryzury

KATE MIDDLETON URODZIŁA? Zanim księżna urodzi, zobacz jej fryzury! GALERIA FRYZUR Kate Middleton

fot: BULLS

Cały świat z niecierpliwością oczekuje narodzin książęcego potomka. Kate Middleton już od kilkunastu godzin przebywa na porodówce, a tymczasem my postanowiliśmy przyjrzeć się fryzurom księżnej.

Po uważnym przeglądzie zdjęć Kate Middleton, doszliśmy do wniosku, że bardzo łatwo stworzyć look na miarę księżnej! Nie dość, że bez problemu można skopiować jej stylizacje, to jeszcze łatwiejsze jest uczesanie się w stylu Kate Middleton.

Jak wiadomo, żona księcia Williama jest uważana za ikonę mody. Wszystko dzięki temu, że zawsze wybiera proste i klasyczne kreacje, a do tego równie proste fryzury. Jak się czesze księżna Kate?

Rozpuszczone włosy

Najczęściej można zobaczyć Kate Middleton w tej właśnie fryzurze. Księżna prawie zawsze nosi rozpuszczone włosy, z przedziałkiem po boku i z pofalowanymi końcami. Taką fryzurę uzyskamy dzięki lokówce!

Prosty kucyk

Kate Middleton nie rezygnuje nawet ze zwyczajnych prostych kucyków! W ten sposób wiąże włosy zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia. Wtedy wybiera jedynie oryginalny toczek lub stroik, które dodają fryzurze więcej elegancji.

Włosy związane i rozpuszczone

To też jedna z ulubionych fryzur Kate Middleton i jedna z prostszych do wykonania. Księżna zaczesuje włosy znad czoła do tyłu, wiąże je w mały kucyk, a resztę włosów z tyłu rozpuszcza! Taką fryzurę można bez problemu wykonać w domowym zaciszu i wyglądać przy tym jak księżna!

Elegancki kok

To jedna z trudniejszych fryzur księżnej. Eleganckiego koka Kate Middleton wybiera na bardziej uroczyste wydarzenia. Czasem dokłada do niego zaplecione włosy w warkocze, czasem robi go wyłącznie z prostych włosów.

Zobacz też: Sukienki księżnej Kate. Gdzie kupić prawdziwe kreacje Kate Middleton?

Autor: Kinga

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 22.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również