szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Krótkie fryzury 2014 - galeria fryzur krótkich 2014

KRÓTKIE FRYZURY 2014. Jakie fryzury będą modne w przyszłym roku?

Krótkie fryzury 2014 będą niezwykle kobiece i zadziorne. Obok różnych wariantów fryzury pixie modny będzie klasyczny bob, rockowe fryzurki chop chop oraz krótkie fryzury z grzywką. Jakie krótkie fryzury 2014 pojawiły się na jesiennych wybiegach? Zajrzyjcie do naszej galerii!

Tagi: fryzury, fryzury 2014, fryzury damskie 2014, fryzury krótkie 2014, fryzury krótkie 2014 galeria, galeria fryzur 2014, krótkie fryzury, modne fryzury 2014

KRÓTKIE FRYZURY 2014. Jakie fryzury będą modne w przyszłym roku?

Krótkie fryzury 2014 - galeria

fot: BULLS

Jesienne tygodnie mody ujawniły największe trendy w stylizacji włosów na przyszły rok, w tym krótkie fryzury 2014. Wśród propozycji, jakie pojawiły się na tegorocznych wybiegach, można znaleźć mnóstwo ciekawych inspiracji. Wielbiciele seksownego looku chłopczycy mają do wyboru różne warianty fryzury pixie. Modne będą zarówno grzeczne fryzurki w stylu lat 60. jak i bardziej dynamiczne cięcia z grzywką.

Inne modne fryzury 2014 to drapieżne fryzury chop chop z mocno wycieniowanymi końcówkami i wystrzępioną grzywką. To właśnie ostre, dynamiczne cięcia i asymetryczne linie wyróżniają krótkie fryzury 2014. Włosy mają sprawiać wrażenie "posiekanych" tępymi nożyczkami. Tego typu cięcie pojawiły się m.in. na pokazie Marca Jacobsa i Anny Sui.

Zobacz także: Krótkie fryzury z pokazu Marca Jacobsa jesień zima 2013>>>>

Popularne będą także grzeczne fryzury z grzywką w stylu takich gwiazd jak Twiggy czy Mia Farrow. Fryzurę można nosić gładko z grzywką na boku jak u Chanel i Felder Felder, zmierzwioną jak Marca Jacobsa lub z drapieżnym irokezem jak u Ashisha. Podobną fryzurę jak ta ostatnia zrobiła sobie ostatnio modelka Coco Rocha.

Zobacz także: Coco Rocha obcięła włosy! Udana metamorfoza modelki?>>>>

Wśród najmodniejszych fryzur 2014 pojawił się też ponadczasowy i zawsze elegancki bob. Najpopularniejszy wariant z wybiegów to krótki bob z grzywką. To cięcie lansowała podczas jesienno-zimowego pokazu Anna Sui, prezentując dwa modne warianty: klasyczny i bardzo dziewczęcy oraz rockowy, z mocnym cieniowaniem na całej głowie. Podobne fryzury pojawiły się na pokazach Narciso Rodrigueza oraz Daksa. Szał na boba zapanował już wśród zagranicznych i polskich gwiazd. Nie ma więc złudzeń, że to właśnie on będzie jedną z najmodniejszych fryzur damskich w 2014 roku.

Zobacz: FRYZURY BOB: Gorący trend wśród gwiazd!>>>>

poprzedni
nastepny
KRÓTKIE FRYZURY 2014. Co będzie modne przyszłym roku?

Marc Jacobs

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 22.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Fryzury w stylu lat 80. Blond loki hitem sezonu?
Fryzury w stylu lat 80. Blond ...

Jakie fryzury będą modne? Blond loki rodem z lat 80. znalazły się na letniej liście trendów. Retro powraca w nowej odsłonie! Sprawdźcie, jak zmieniły swoje fryzury polskie supermodelki Anja Rubik i Magda ...

Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ZDJĘĆ]
Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ...

Jakie fryzury są idealne dla dojrzałych kobiet 50+? Najlepiej sprawdzają się fryzury z krótkich włosów, które łatwo modelować i pielęgnować. Odsłaniając twarz i podkreślając owal twarzy można skutecznie odjąć sobie kilka lat ...