szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Modne Fryzury damskie - krótkie fryzury wiosna 2014

KRÓTKIE FRYZURY. Modny bob i krótkie fryzury z grzywką

Krótkie fryzury 2014 są drapieżne i szalone. Modne są różne warianty krótkiej fryzury pixie: z grzywką zaczesaną na bok, prostą lub fantazyjnie uniesionym czubem. Grzeczne dziewczynki powinny zdecydować się na krótkie fryzury w stylu modelki Twiggy lub elegancką fryzurkę bob z grzywką. Najmodniejsze krótkie fryzury 2014 obejrzysz w galerii.

Tagi: fryzury, fryzury damskie, fryzury krótkie, fryzury krótkie włosy, krótkie fryzury, krótkie fryzury 2014, krótkie fryzury z grzywką, modne fryzury, modne krótkie fryzury

KRÓTKIE FRYZURY. Modny bob i krótkie fryzury z grzywką

Krótkie fryzury damskie 2014 - zdjęcia!

fot: BULLS

Grzeczna fryzura poszła w zapomnienie - krótkie fryzury są dynamiczne, drapieżne i pełne intrygującego luzu. Modne są krótkie fryzury chop chop z mocno wycieniowanymi końcówkami i asymetryczną, wystrzępioną grzywką. Ten look zadziornej chłopczycy lansowała niedawno modelka Karlie Kloss. Jej fryzura, stworzona specjalnie na potrzeby sesji dla magazynu Vogue przez znanego stylistę fryzur Garrena, sprawiła, że ten trend znów wraca do łask. Zadziorna fryzurka Karlie została nazwana chop chop od specyficznego sposobu cięcia, polegającego na wystrzępianiu włosów szybkimi, chaotycznymi ruchami nożyczek.

Krótkie fryzury - fryzury typu chop chop

To właśnie ostre, dynamiczne cięcia i asymetryczne linie wyróżniają krótkie fryzury 2013. W tym roku stawiamy na ostry, rockowy look - włosy mają sprawiać wrażenie "posiekanych" tępymi nożyczkami. Zmierzwione krótkie fryzury ze sztywnymi końcówkami, mocno wycieniowane na całej długości wyglądają bardzo seksownie i wyostrzają rysy, wcale nie ujmując przy tym kobiecego uroku. Tego typu cięcie pojawiły się m.in. na pokazie Marca Jacobsa jesień zima 2013/2014.

Zobacz także: Krótkie fryzury z pokazu Marca Jacobsa z pokazu jesień zima >>

Krótkie fryzury pixie i skrócony bob

Obok dynamicznych cieć, modne są krótkie fryzury pixie. Trochę ugrzecznione, z gładką grzywką do złudzenia przypominają uczesania takich gwiazd jak Mia Farrow czy Twiggy. Taki rodzaj cięcia stwarza  wiele możliwości jeśli chodzi o stylizację. Fryzurę można nosić gładko z grzywką na boku, zmierzwioną na całej głowie lub z drapieżnym irokezem. Kilka pomysłów jak zrobić fryzurę pixie podsuwają modelki z pokazów Anny Sui, Givenchy i Stelli McCartney.

W opozycji do bardzo krótkich fryzur stoi elegancki bob z grzywką. To cięcie lansowała podczas jesienno-zimowego pokazu Anna Sui, prezentując dwa modne warianty: klasyczny i bardzo dziewczęcy bob z lekko podwiniętymi końcówkami oraz rockowy, z mocnym cieniowaniem na całej głowie.

Zobacz także: Krótkie fryzury. Krótki bob, bob z grzywką [GALERIA FRYZUR]

poprzedni
nastepny
KRÓTKIE FRYZURY. Modny bob i krótkie fryzury z grzywką

Krótkie fryzury damskie 2014 - zdjęcia!

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 06.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Fryzury w stylu lat 80. Blond loki hitem sezonu?
Fryzury w stylu lat 80. Blond ...

Jakie fryzury będą modne? Blond loki rodem z lat 80. znalazły się na letniej liście trendów. Retro powraca w nowej odsłonie! Sprawdźcie, jak zmieniły swoje fryzury polskie supermodelki Anja Rubik i Magda ...

Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ZDJĘĆ]
Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ...

Jakie fryzury są idealne dla dojrzałych kobiet 50+? Najlepiej sprawdzają się fryzury z krótkich włosów, które łatwo modelować i pielęgnować. Odsłaniając twarz i podkreślając owal twarzy można skutecznie odjąć sobie kilka lat ...