szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Fryzury krótkie - galeria fryzur bob w stylu gwiazd

KRÓTKIE FRYZURY: bob na 12 modnych sposobów

Modne krótkie fryzury 2014 to obok zadziornego pixie eleganckie fryzury bob. W tym roku możecie nosić je tak, jak tylko wam się zamarzy - klasycznie, z grzywką, bardzo krótko lub do ramion. Nasza galeria fryzur bob z pewnością podsunie wam kilka ciekawych pomysłów. Zobaczcie jakie cięcia wybrały gwiazdy!

Tagi: fryzury, fryzury bob, fryzury damskie 2014, fryzury krótkie, fryzury krótkie 2014, galeria fryzur krótkich, krótkie fryzury, krótkie fryzury 2014, krótkie fryzury z grzywką

KRÓTKIE FRYZURY: bob na 8 modnych sposobów

Fryzury bob

fot: BULLS

Bob to od lat jedna z najpopularniejszych krótkich fryzur damskich. Wybieramy go przeważnie gdy mamy półdługie włosy ale nie chcemy ich radykalnie skracać. To cięcie jest niezawodne także wtedy gdy pragniemy ciekawie i z wdziękiem przejść z krótkich włosów do długich. Fryzury bob świetnie wyglądają zarówno w wersji krótkiej jak i nieco dłużej (lob). Możemy nosić je klasycznie lub z grzywką, z włosów równej długości albo wycieniowanych. Jednak styliści już zdecydowali jaki bob będzie najmodniejszy w nadchodzącym sezonie.

Fryzury bob 2014 - najmodniejsze warianty

Bob powrócił w tym roku głównie za sprawą modelki Karlie Kloss, które po słynnym cięciu chop chop, zdecydowała się na krótkiego boba z grzywką. Jak można było się spodziewać ta urocza  fryzurka natychmiast została okrzyknięta jednym z najgorętszych trendów 2014 roku.

Zobacz także: Krótkie fryzury. Modne fryzury dla krótkich włosów>>>

Bob z grzywką był także jedną z głównych fryzur na jesiennym pokazie Anny Sui. Tutaj klasyczna fryzura nabrała sznytu lat 60., czyli grzecznego boba sięgającego linii brody z gęstą, lekko podwiniętą grzywką.

Inne modne wariant fryzury bob to elegancki bob ze skośną grzywką oraz nieco dłuższy bob z wycieniowanych włosów. Jeśli tęskno nam do klasyki warto wspomnieć fryzury "mistrzyń gatunku" - Victoria Beckham, Keiry Knightely, Jennifer Aniston czy Gwyneth Paltrow. Tego cięcia czas się nie ima - wciąż pozostaje jednym z najpiękniejszych wariantów damskiej fryzury.

Więcej inspiracji znajdziecie w naszej galerii fryzur. Oto bob na 12 najmodniejszych sposobów!

poprzedni
nastepny
Krótkie fryzury: Fryzura bob Karlie Kloss

Fryzura bob Karlie Kloss

- Fryzury gwiazd - pomysłowe cięcia

- Co sądzisz o nowej fryzurze Karlie Kloss?

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 17.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Fryzury w stylu lat 80. Blond loki hitem sezonu?
Fryzury w stylu lat 80. Blond ...

Jakie fryzury będą modne? Blond loki rodem z lat 80. znalazły się na letniej liście trendów. Retro powraca w nowej odsłonie! Sprawdźcie, jak zmieniły swoje fryzury polskie supermodelki Anja Rubik i Magda ...

Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ZDJĘĆ]
Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ...

Jakie fryzury są idealne dla dojrzałych kobiet 50+? Najlepiej sprawdzają się fryzury z krótkich włosów, które łatwo modelować i pielęgnować. Odsłaniając twarz i podkreślając owal twarzy można skutecznie odjąć sobie kilka lat ...