szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Modne krótkie fryzury dla kręconych włosów. Jak ujarzmić loki?

Krótkie fryzury dla kręconych włosów [GALERIA FRYZUR]

Te krótkie fryzury dla kręconych włosów są urocze, eleganckie i niezwykle sexy! To dowód na to, że dla gęstej burzy loków i wiecznie kręcących się cienkich włosów również istnieją krótkie fryzury. I to wcale nie mało! Sprawdź jakie cięcia będa najlepsze dla ciebie i wypróbuj jedno z nich. W galerii - najpiękniejsze fryzury dla kęconych włosów w stylu gwiazd.

Tagi: fryzury, kręcone włosy fryzury, kręcone włosy krótkie fryzury, krótkie fryzury, krótkie fryzury dla kręconych włosów

Krótkie fryzury dla kręconych włosów [GALERIA FRYZUR]

Krótkie fryzury dla kręconych włosów

fot: BULLS

Krótkie fryzury wcale nie są zarezerwowane dla prostych włosów. Kręcone również mają szansę wyglądać świetnie. Wystarczy tylko dobrać odpowiednie cięcie. Jeśli nosisz się z zamaiarem skrócenia swoich problematycznych loków, zobacz jakie masz możliwości.

Krótkie fryzury dla kręconych włosów

Gęste, wiecznie napuszone i kręcące się włosy wcale nie muszą być przeszkodą, by mieć elegancką i ciekawą krótką fryzurę. Wiele wariantów krótkich fryzur świetnie nadaje się także dla kręconych włosów. Nawet burzę drobnych loczków można pomysłowo ujarzmić. Najlepsze krótkie fryzury dla kręconych włosów to bez wątpienia długi bob. Dla gęstych, grybych loków optymalna długość to 5 cm za linią szczęki. W przypadku cienkich, kręcących się włosów lepszy będzie krótszy bob minimalnie wychodzący poza brodę.

Mając kręcone włosy można pozwolić sobie także na krótkie fryzury pixie. Zwałszcza luźne i cienkie loki sporo skorzystają na tym cięciu. Fryzura w końcu nabierze gęstości i optycznie zwiększy swoją objętości. Nie będzie także problemu ze stylizacją. Kręcone włosy z natury są bardziej podatne na układanie. Sama zobaczysz, że wystarczy wetrzeć odrobinę pianki lub żelu, by uzyskać zawadiacką fryzurę shag lub rockowego irokeza.

Jakie jeszcze krótkie fryzury nadają się dla kręconych włosów? Oto 8 modnych cięć, które wydobędą naturlane piękno loków i przy okazji odmienią twój look.

poprzedni
nastepny
Krótkie fryzury dla kręconych włosów [GALERIA FRYZUR]

Krótkie fryzury dla kręconych włosów

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 27.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Fryzury w stylu lat 80. Blond loki hitem sezonu?
Fryzury w stylu lat 80. Blond ...

Jakie fryzury będą modne? Blond loki rodem z lat 80. znalazły się na letniej liście trendów. Retro powraca w nowej odsłonie! Sprawdźcie, jak zmieniły swoje fryzury polskie supermodelki Anja Rubik i Magda ...

Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ZDJĘĆ]
Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ...

Jakie fryzury są idealne dla dojrzałych kobiet 50+? Najlepiej sprawdzają się fryzury z krótkich włosów, które łatwo modelować i pielęgnować. Odsłaniając twarz i podkreślając owal twarzy można skutecznie odjąć sobie kilka lat ...